banner30
Öne Çıkanlar İnsan Kaçakçılığını Meclise Taşıdı Jandarmadan Kırmızı Çizgi Uygulaması Eren 2 Lice Operasyonu Başlatıldı Maden Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi Sevinci Elazığ İl Özel İdarede

Bu haber kez okundu.

Or  Demirbağ’a Sert Çıktı

Or, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın hadsiz açıklamalarda bulunduğunu belirterek, önümüzdeki seçimlerde, milletin kendilerine gereken dersi vereceğini kaydetti. İYİ Parti Elazığ İl Teşkilatı, köy ziyaretleri kapsamında Koruk, Hal, Kavakpınar, Üçağaç ve Yukarıçakmak  köylerini ziyaret etti. Ziyarete; kadın kolları, gençlik kolları ve teşkilat başkanları ile İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı  Yüksel Ercan katıldı.

Köylünün hayat pahalılığından, işsizlikten muzdarip olduğunu belirten  Or, İYİ Parti iktidarında adil bir yönetim anlayışının hakim olacağını söyledi.

“Sözde Vekil Lafıgüzaflığı Alışkanlık Haline Getirmiştir”

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or, ziyaret sırasında yaptığı değerlendirmede,  geçtiğimiz hafta Akçakiraz Belediyesinin düzenlediği toplu açılış töreninde , yaptığı açıklamalar ile genel başkanları Meral Akşeneri hedef alan, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’a sert tepki gösterdi.

“Yıllardır kendi dünya liderlerinin yaptığı gibi; toplumu ayrıştırıp kutuplaştıran ve buradan sözüm ona hamasi siyasetten nemalanmak yolunda olanlar, kendi yaptırdıkları anketlerde de dibe vurmanın hezeyanıyla, iktidara emin adımlarla yürüyen iyi ve cesurların lideri Türkiye’nin umudu Meral Akşener’e, hadsiz ve seviyesiz ithamlarda bulunmuştur.

Söz konusu sözde vekil, lafıgüzaflığı alışkanlık haline getirmiştir.

Elazığ halkının kanından şüphe edip, ‘oyları bana mı verdiniz?

Erdoğan’a verdiniz’ diyecek kadar varlığını inkâr eden bu sözde vekil, bazı ali cengiz oyunları sayesinde, totodan son anda vekil çıkmıştır. Kim müsvedde, kim asil takdiri Elazığ kamuoyuna bırakıyoruz.” dedi

Köy ziyaretlerinde, vatandaşlarla bir araya gelerek ve sorunlarını dinlediklerini ifade eden İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Yüksel Ercan ise, vatandaşa bir dokunduklarını bin ah işittiklerini belirterek, çözümün; İYİ Parti iktidarında olduğunu söyledi.  

Ercan, sorunların artarak devam ettiğini, tarımla uğraşan çiftçilerin hayat pahalılığından dert yandığını kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol