Öne Çıkanlar Mutlaka transfer tahtasının açılması lazım! Koca” Lütfen en kısa sürede aşınızı olun” Yanan Araçta Şüpheli Ölüm Elazığ İl Jandarma Komutanlığı Zehir tacirlerine Nefes Aldırmıyor Jandarma ekipleri takdir toplamaya devam ediyor

Bu haber kez okundu.

OSB’de Asfaltlama Çalışması Başlatıldı

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk, Elazığ OSB katı atık alanı yolunda yapılacak olan bin 700m2’lik asfaltlama çalışmasının kabul edilmesinin ardından Elazığ Valisi Erkaya Yırık ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Ali Şiş’e teşekkür etti.

ÖZTÜRK: BİN 700 METRELİK ASFALTLAMA ÇALIŞMASI BAŞLAMIŞTIR

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk, “Uzun süredir Elazığ Valiliği ve İl Özel İdare ile yapılan görüşmeler sonucunda Elazığ OSB katı atık alanı yolunda 1.700 metrelik asfaltlama çalışması başlamıştır.

En geç 15 gün içerisinde yapımı tamamlanarak hizmete sunulacaktır.

Elazığ OSB ekonomik olarak şehrimizin lokomotifidir.

Bugün burada yapılan yatırımlar ile firmalarımızda ki çalışan sayımız 10 bine yaklaşmıştır.

Son zamanlarda tekstil sektörünün bölgemizde açmış olduğu fabrikalarda özellikle bayan istihdam sayısı oldukça artmıştır.

Bizler OSB Yönetimi olarak ilimizin menfaatine olacak her türlü oluşumun içerisinde bulunduk ve bulunmaya devam edeceğiz.

İlimizde ki kurumlar ile sürekli işbirliği içerisinde olmaya devam edeceğiz.

Katık atık alanımızın asfaltlama çalışmasına önemli katkıda bulunan Elazığ Valimiz Sayın Erkaya Yırık ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Ali Şiş’e, emeği geçen herkese şahsım ve Yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum” dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol