Öne Çıkanlar Sarıkamış Şehitlerinin 106. Yılı Hafız Osman Öge Anılacak Elazığda Deprem Elazığda 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Toraman Ailesinin Acı Günü Fuar ve Kongre Merkezi İnşaatı Devam Ediyor

Bu haber kez okundu.

ÖZTÜRK'E TAM DESTEK

Elazığspor İçin Ankara'da Yapılan Kritik Toplantı Sona erdi.

Kümede kalma mücadelesi veren Elazığspor için başkent Ankara'da gerçekleşen toplantıda Başkan Selçuk Öztürk'e tam destek kararı çıktı. Vali Erkaya Yırık, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İlimiz Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık ve Zülfü Demirbağ'ın da yer aldıkları toplantıda Elazığspor'un geleceği masaya yatırıldı.

Alınan bilgilere göre Kırmızı Grup'ta son 14 hafta öncesinde Elazığspor'un ligde kalma reçetesi tartışılırken, başkan Selçuk Öztürk ilimiz protokolüne yol haritasını sundu.

Yapılan görüşmeler neticesinde sezon sonuna kadar Elazığspor'un futbolcu ailesine yapılacak olan ödemelerin yanı sıra prim ödemeleri için de Başkan Selçuk Öztürk'e tam destek verilmesi kararlaştırıldı.

Toplantı sonucu konusunda değerlendirmelerde bulunan Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, toplantıda gerekli desteği aldığını ifade ederek Vali Erkaya Yırık, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve İlimiz Milletvekillerine teşekkür etti.

Öztürk; "İlimiz Valisi Sayın Erkaya Yırık, Milletvekillerimiz Sayın Metin Bulut, Sayın Sermin Balık, Sayın Tolga Ağar, Sayın Zülfü Demirbağ, Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları ve Ak Parti İl Başkanımız Şerafettin Yıldırım’ın katılımlarıyla Elazığsporumuz ile alakalı oldukça verimli bir toplantı gerçekleştirdik.

Dün olduğu gibi bundan sonra da Elazığsporumuz için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. El birliğiyle kulübümüzü hak ettiği yerlere taşıyacağız.

Destekleriyle bizlere güç veren Sayın Valimize, Sayın Milletvekillerimize ve Belediye Başkanımıza Şehrimizin gözbebeği olan Elazığsporumuza ilgi ve alakalarından dolayı camiamız adına teşekkür ediyorum."dedi.

Anahtar Kelimeler:
ÖZTÜRKE TAM DESTEK

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol