Öne Çıkanlar elazığdanhhaberler yenıufuk yeniufuk gazetesi elazığyerelhaber yeniufuk elazığyeniufuk GÜNEŞİN KADINLARINDAN DESTEK ÇAĞRISI

Bu haber kez okundu.

“ÖZVERİLİ GAYRETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Başkan Şerifoğulları ziyaret sırasında basın mensuplarına özveri ve gayretlerinden dolayı teşekkür ettiğini ifade etti. 

Günışığı ve Yeni Ufuk Gazetelerimizi ziyaret eden başkan Şerifoğulları Gazetelerimiz genel yayın yönetmeni ve Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı Nafiz Koca tarafından ağırlandı.

 Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ziyaret sırasında yaptığı değerlendirmede; “Toplumun, haber alma hakkının karşılanması ve bilgilendirilmesi noktasında, çok önemli bir konumda yer alan basınımız, demokratik kültürümüzün vazgeçilmez bir unsurudur.

Günümüzde gelişen teknoloji ışığında, enformasyon alanında da çok önemli bir dönüşüm süreci başlamış ve basınımızın doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik çalışmaları çok daha önemli bir noktaya ulaşmıştır.

Her türlü koşul ve şart altında, mesai mefhumu gözetmeksizin, görevlerini ifa eden tüm basın mensuplarımıza, özverili gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Şehrimizin gelişimi ve tanıtımı noktasında, birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü, en içten duygularımla kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum”dedi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol