Öne Çıkanlar JANDARMA SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR JANDARMA KARDA MAHSUR KALAN 5 KİŞİYİ KURTARDI KARABALIK TİCARETTEN İTİBAR SUİKASTİ İDDİASI Azra İki Kaza

Bu haber kez okundu.

RAMAZAN ETKİNLİKLERİNDE AHMET BULUT SÖYLEŞİSİ

Elazığ Belediyesi eski ramazanları aratmayan birbirinden güzel etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor.

Elazığlıların ramazan ayında vazgeçilmez mekânı olan Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi ramazan etkinliklerinin 20. gününde İlahiyatçı Yazar Ahmet Bulut’u ağırladı.

Saat 20.45’den itibaren birbirinden güzel etkinliklerin sunulduğu merkezde gerçekleşen söyleşi programına Elazığlılar yoğun ilgi gösterdi.

Aileleriyle birlikte Ramazan etkinliklerine katılan minikler, kendileri için düzenlenen keyifli oyunları izledi. Fuar alanında kurulan stantlarda miniklere patlamış mısır ve pamuk şekeri ikramında bulunuldu.

Söyleşi programı Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu’nun Ahmet Bulut’a plaket ve hediye takdimiyle sona erdi.

23 NİSAN’DA HACİVAT KARAGÖZ GÖSTERİSİ VE ELAZIĞ BELEDİYESİ GENÇLİK KOROSU SAHNE ALACAK

Elazığ Belediyesi Geleneksel Ramazan Etkinlikleri kapsamında, 23 Nisan Cumartesi günü Hacivat Karagöz Gösterisi ve Elazığ Belediyesi Gençlik Korosu saat 21.30’da Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde sahne alacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol