Öne Çıkanlar GAZETECİ HABERLERİYLE GÜNDEM OLMALI! Elazığ Yağmura Doyacak BU MAÇ NEFESLERİ KESECEK TOKİ İhtarnameyi Sehven Göndermiş Genç Kadın İntihar Etti

Bu haber kez okundu.

Ramazan Etkinliklerinde Esat Kabaklı Rüzgarı Esti

Ramazan ayı boyunca devam edecek olan Geleneksel Ramazan Etkinlikleri'nin 15. gününde kahramanlık türküleriyle herkesin gönlünde taht kuran hemşehrimiz Esat Kabaklı Elazığlılarla buluştu.

Esat Kabaklı, bağlamasıyla dinleyicilerin milli duygularını coşturdu.

Birbirinden güzel eserler seslendiren hemşehrimiz Kabaklı, etkinliğe katılan vatandaşlardan büyük beğeni topladı.

Program, Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu’nun Esat Kabaklı’ya plaket ve hediye takdimiyle sona erdi.    

BU AKŞAM YEREL TİYATRO GRUPLARI ÇOCUKLAR İÇİN GÖSTERİ DÜZENLEYECEK

17 Nisan Pazar günü (Bugün) saat 20.45’te yerel tiyatro grupları tarafından, çocuklar için keyifli oyunlar ve yarışmalar sergilenecek.

TİYATRO OYUNU SONRASI ELAZIĞ BELEDİYESİ MUSİKİ TOPLULUĞU KONSER VERECEK

Çocuklara yönelik gerçekleştirilecek tiyatro oyunu sonrasında ise saat 21.30'da "Elazığ Belediyesi Musiki Topluluğu" tarafından konser düzenlenecek.

RESUL AYDEMİR 18 NİSAN’DA ELAZIĞ’DA

Elazığ Belediyesi Geleneksel Ramazan Etkinlikleri kapsamında, Resul Aydemir 18 Nisan Pazartesi günü saat 21.30’da birbirinden güzel ezgi ve ilahileriyle dinleyicilerle buluşacak.

TÜM HEMŞEHRİLERİMİZ DAVETLİDİR

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, “On bir ayın sultanı Ramazan ayının maneviyatının şehrimizde birlik ve beraberlik içinde coşkuyla yaşanmasına katkı sağlamak adına hazırladığımız Ramazan programlarımıza tüm hemşehrilerimiz davetlidir.” denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol