Öne Çıkanlar TESLİM OLANLARIN SAYISI 200 OLDU Ahıra Giren Kurt 2 Koyunu Telef Etti UTANÇ VESİKASI! Milletveki Erol: Vatandaş Mağdur Bankalardan Kredi Ödemeleri Karaı

Bu haber kez okundu.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR

Plaket, İl Sağlık Müdürlüğü personellerinden ve organizasyonu düzenleyen Fatih Gül tarafından verildi.

GÜL: “TEK BAŞINA DA OLSA HER YERE YETİŞMEYE ÇALIŞAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Plaket takdimi sonrası konuşan İl Sağlık Müdürlüğü personellerinden Fatih Gül, Başkan Şerifoğulları’nın daima kendilerine yardımcı olduğunu belirterek şu açıklamalarda bulundu:

“İlimizin çok kıymetli Belediye Başkanı ve gençlerin abisi Sayın Şahin Şerifoğulları'na sağlık çalışanlarımız için düzenlediğimiz geceye verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Her alanda olduğu gibi sosyal ve kültürel faaliyetlerde büyük destek veren kıymetli başkanımız bizlere de ilk söylediğimiz anda hemen talimatlar vermiş sağlık çalışanlarının emeklerinin çok büyük olduğunu söyleyerek çok büyük destek vermiştir. Elâzığ’da son zamanlarda gündeme gelen sahipsiz Elâzığ söylemi de tamamıyla yersizdir. Tek başına da olsa her yere yetişmeye çalışan ve yetişen bir abimiz var Elâzığ’ımızın sahibi var oda Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’dır. Dedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: “FEDAKÂRCA ÇALIŞAN BÜTÜN SAĞLIKÇILARIMIZIN YANINDAYIZ”

Sağlık çalışanları tarafından kendisine takdim edilen teşekkür plaketi dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Şerifoğulları ise 'Önce insan' anlayışını benimsemiş bütün sağlık çalışanlarının yanında olduklarını belirterek şu açıklamalarda bulundu:

“Vatandaşlarımıza kolay, erişilebilir ve etkili sağlık hizmeti sunabilmek için doktorlarımız başta olmak üzere bütün sağlık çalışanlarımıza önemli bir sorumluluk düşmektedir. Onların haklarını gözetmek ve teslim etmek için üzerimize düşen her türlü görevi yerine getirmeye hazırız. Çok zorlu dönemleri devletimizin ve fedakârca çalışan sağlıkçılarımızın sayesinde geride bıraktık. Bende sağlıklı toplum olabilme yolunda var gücüyle çalışan, insanlığa nitelikli yaşam sunmayı amaç edinen hekimlerimize ve diğer tüm sağlık çalışanlarımıza şahsım ve hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol