banner30
Öne Çıkanlar Gakgo sağanakta çalıştı! Metruk Binalar Yıkılacak Tek düşüncem takımıma katkı sağlamak! EROL REİS ELAZIĞI TOPARLA

Bu haber kez okundu.

Sanayi Sitesi SK, Destek Ziyaretlerinde!

2021-2022 Futbol Sezonu'nda 1.Amatör Küme Futbol Ligi'nde mücadele edecek olan Elazığ Sanayi Sitesi Spor Kulübü, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve EASKF Genel Başkanı Mustafa Gür'ü ziyarette bulundu...

*NECATİ KARATAŞ; "DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN BAŞKANLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ..."

Ziyarette açıklamalarda bulunan Elazığ Sanayi Sitesi Spor Kulübü Başkanı Necati Karataş kendilerini makamında ağırlayan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve EASKF Genel Başkanı Mustafa Gür'e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek; " Gençlik bir ülkenin geleceğidir, bekasıdır, umududur, rüyasıdır, hayalidir, teminatıdır" sloganıyla başlayan bu süreçte gerek Sanayi Mahallesi gençlerine, gerek Elazığ Gençlerine yönelik çalışmaları ve son olarak kurucu başkan olarak gençlere bir kapı daha açan Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları'na ASKF Başkanı Mustafa Gür'e teşekkür ederiz. "dedi.

*ORMANOĞLU; "TÜM FUTBOLSEVERLERİ MAÇLARIMIZA BEKLİYORUZ..."

2.Başkan Mehmet Ormanoğlu ise "Amatörde zevkle izlenecek bir takım oluşturduk. Tüm futbolseverleri maçları izlemeye davet ediyoruz. Bizleri makamında kabul eden başkanlarımıza teşekkür ederiz."diye konuştu.

Ziyaret sonrası Başkan Necati Karataş, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'na ve EASKF Genel Başkanı Mustafa Gür'e forma takdiminde bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol