Öne Çıkanlar ELAZIĞ KOVANCILAR DA YAŞAYAN POLONYA VATANDAŞI 2020-2021 AV SEZONU SONA ERDİ MİRCAN DERESİ ISLAH EDİLDİ Başkan Yıldırım 24 Ocak depremini unutmadı AKARYAKIT İSTASYONLARI ZOR DURUMDA

Bu haber kez okundu.

"Satın Alma Sahiplen"

Hasta, yaralı veya kötü muameleye maruz kalmış sokak hayvanlarının bakım ve tedavilerini yapan Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin Sokak hayvanlarına yönelik çalışmaları devam ediyor.

KAMPANYA BAŞLADI

Her canlının iyi bir yaşam hakkına sahip olduğu anlayışıyla hareket eden Elazığ Belediyesi, “Satın Alma Sahiplen” diyerek minik dostları sahiplendirme kampanyası başlattı.

Bu kapsamda kedi ve köpekleri sahiplenmek isteyen hayvansever vatandaşlar, Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ne başvuruda bulunarak Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda can dostlarına kavuşacak.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: “ŞEHRİMİZDEKİ HER CANLININ HUZURUNU TESİS ETMEK BİZLERİN EN ASLİ GÖREVİDİR”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları sokakta yaşayan hayvanların sahiplendirilmesinin önemine değinerek Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin doğaya, çevreye ve tüm canlılara sahip çıktığını kaydetti.

Belediyeciliğin sadece somut işler yapmaktan ibaret olmadığını vurgulayan Başkan Şerifoğulları açıklamalarını şu şekilde sürdürdü;

“Gönül Belediyeciliği ilkesi ile çıktığımız bu yolda şehrimizde sadece gözle görülür projelerin yanında gönüllere dokunan çalışmalarımızla da hizmet etmeye devam ediyoruz. Şehrimizde yaşayan her canlının huzurunu tesis etmek bizlerin en asli görevidir. Bu doğrultuda can dostlarımız için başlattığımız bu kampanya hayvanseverler tarafından ciddi oranda karşılık bulacaktır. Kedi ve köpek sahiplenmek isteyen vatandaşlarımız Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ne başvuruda bulunsunlar. Şimdiden başlattığımız bu kampanyaya destek olarak hayvan sahiplenen hemşehrilerime gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ederim.”

Anahtar Kelimeler:
Satın Alma Sahiplen

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol