banner30
Öne Çıkanlar Lösemi Hastası Genç Kız Yardım Bekliyor Hava Limanı Bir Buçuk Ay Kapanacak Elazığ Emniyeti Çalışmalarıyla Göz Dolduruyor Jandarma Hırsızları Suçüstü Yakaladı İl Protokolü Aşure Dağıtımında

Bu haber kez okundu.

Şerifoğulları’ndan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Başkan Şerifoğulları mesajında şunları kaydetti: “2021-2022 eğitim-öğretim yılını büyük bir heyecanla karşılıyoruz. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz pandemi nedeniyle verilen zorunlu aranın ardından nihayet okullarına, sınıflarına kavuşuyor. Daha iyi bir geleceğin anahtarının çocuklarımız olduğunu biliyoruz.

Milli ve manevi değerlerine bağlı, iyi yetişmiş, donanımlı nesillerin yetişmesi hepimizin ortak hedefidir. Elazığ Belediyesi olarak pandemi sürecinde tablet ve internet desteği başta olmak üzere her zaman çocuklarımızın yanlarında olduk.

Çocuklarımızın eğitimlerini en iyi şekilde sürdürmeleri için bundan sonra da daima yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Elbette tüm dünya ile birlikte pandemiyle mücadelemiz de devam ediyor. Hem kesintisiz bir eğitim-öğretim yılı, hem de sağlığımız için pandemiyle mücadele tedbirlerine sıkı sıkıya uymaya devam edelim.

Özellikle, maske-mesafe ve hijjyen kurallarına sıkı sıkıya uymaya azami özen gösterelim.

Yeni eğitim-öğretim yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm eğitim camiamız için hayırlara vesile olmasını diliyor, sağlıklı, kesintisiz ve başarı dolu bir eğitim-öğretim yılı diliyorum" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol