Öne Çıkanlar İHH SOĞUK SAVAŞIN İZLERİNİ SİLİYOR! İlhan: İzzetpaşa Camiinin Yeniden İbadete Açılması En Önemli Misyonumuzdur HEDEFİMİZ EN AZ İKİ VEKİL Elazığda Trafik Kazası: 1 Ölü Gönüllü Gençler Depremzede Çocukların Yüzünü Güldürdü

Bu haber kez okundu.

Şoför ve İş Makine Operatörlerine Uygulamalı Eğitim

İl Özel İdaresinin 2020 programında bulunan ve İl Genel Meclisinden alınması yönünde karar çıkan iş makinelerinin İl Özel İdaresine teslim edilmesinin ardından yeni araçları kullanacak operatör ve şoförlere bu makinaların kullanımı hakkında ilgili firmaların yetkilileri tarafından uygulamalı eğitim gerçekleştirildi.

İl Özel İdaresi, 20 milyon 440 Bin TL bedelle makine parkına kazandırılan 15 kamyon, 4 greyder, 4 kazıcı yükleyici, 1 silindir ve 4 minibüs ile hizmet kalitesini artırarak daha kısa sürede daha çok iş yapma imkânına sahip olacak.

Yeni alınan araçlar gelişmiş elektronik donanımlara sahip olması nedeniyle ilgili firmaların eğitmenleri tarafından şoför ve operatörlere bu makinaları daha kolay tanımaları ve kullanmaları için verilen eğitimler devam ediyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol