Öne Çıkanlar Engelsiz Yaşam Merkezinin İhalesi Yapıldı Engelli Kardeşlerin Evleri Yandı Esnaf Kan Ağlıyor Erbaaspor-Elazığ Belediyespor Elazığlı Öğrenci Türkiye 5.si oldu

Bu haber kez okundu.

SOSYAL HİZMET UYGULAMALARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından , FÜ İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmetler Bölümü öğrencilerine yönelik seminer düzenlendi. Seminere, Sosyal Hizmetler Bölümü Başkanı Doç. Dr. Rıfat Bilgin, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ali Sait Çeçen, Şube Müdürü Mahmut Şahın, Sosyal Hizmet Bölümü Arş. Gör. Ümran Cihan Dündar, Arş. Gör. Mustafa Çağrı Ayalp ve öğrenciler katıldı.

Aile ve Sosyal Hizmetler il Müdürlüğü Konferans salonunda yapılan seminerde İl Müdürü Ali Sait Çeçen ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Çetin Özmen tarafından kurumsal faaliyetleri hakkında bilgilendirmeler yapılarak öğrencilerin soruları cevaplandırıldı.

ÇEÇEN; "GÜN GELECEK SİZ GENÇ ARKADAŞLARIMIZDA BÜYÜK AİLEMİZİN BİR PARÇASI OLACAKSINIZ."

İl genelinde yürütülen sosyal hizmet uygulamaları hakkında bilgi veren Elazığ Aile ve Sosyal Hizmetler il Müdürü Ali Sait Çeçen, "Toplumsal olayları değişik bakış açıları ile izlemeye çalışıyoruz. Toplumsal ilişkilerin yapısını, nedenlerini ve etkileri üzerine çalışıyoruz. Sosyal hizmet üzerine ihtiyacı olan herkese bir şekilde dokunmaya, ihtiyaç sahiplerinin zorluk çektikleri konularda yardımcı olmaya çalışan büyük bir aileyiz. Bakanlık olarak çocuk, engelli, yaşlı, genç, kadın, şehit yakınları ve gazilerle ilgili önemli çalışmalar yapıyoruz. Gün gelecek siz genç arkadaşlarımızda büyük ailemizin bir parçası olacaksınız" dedi.
Sosyal Hizmetler Bölümü Bölüm Başkanı Doç. Dr. Rıfat Bilgin ise, sosyal hizmetin önemine değinerek eğitimden dolayı emeği geçenlere teşekkür etti.


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol