Öne Çıkanlar İYİ Parti 3. Yılını Kutladı Milletvekili Balıktan Muhtarlar Günü Mesajı CUMHURBAŞKANIMIZIN ELAZIĞA SAHİP ÇIKMASI LAZIM Doğru Planlanmayan Proje YEPYENİ BİR ŞEHİR İNŞA EDİYORUZ

Bu haber kez okundu.

SP’DEN KEBAN İLÇE ESNAFI ZİYARETLERİ

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın ve yönetim kurulu üyeleri Keban ilçesinde esnaf ile bir araya gelerek sorunlarını dinlediler.

SP İl başkanı Abdullah akın ziyaret ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “ Hepimizin bildiği üzere kısa bir zaman önce Saadet Partisi İl Başkanı olarak göreve geldim.

Bu kısa zamanda Keban ilçemize 3. Ziyaretim. Bugün burada esnaflarımızın tamamını ziyaret edip vatandaşlarımızla sohbet ederek Keban İlçemizi daha iyi hissetmeye çalıştım.

İlçemiz maalesef hakettiği noktadan çok uzakta görünüyor.

Bu çok üzücü bir durum, Gördüğüm En önemli problem Keban’ın bir Kemaliye gibi turizm memleketi olması gerekirken ki çoğunuz biliyorsunuz Kemaliye’ye gittiğinizde sizi güzel dizayn edilmiş bir çarşı karşılıyor.

Tabelasıyla dış cephesiyle, yolları ile. Ama gelin görün ki maalesef belediye bu tür bir proje üretemediği için sıkıntılarla boğuşan bir esnaf tablosu görüyoruz.

Halbuki bu kadar yıl burada belediye başkanlığı yapan bir kişi nasıl olurda bu kadar basit önlemleri alamaz hayretler içerisindeyim.

Tabi milleti hizmet etmek nasip işi, Demek kendisine kısmet değilmiş.

Vatandaşımızın gerekeni sandıkta yapacağına inanıyorum. Keban ilçemizin gençlerinin çoğu işsizlikten dolayı dışarıda, Halbuki çeşitli yatırımcılar buraya getirilebilirdi. Keban ilçesi işsizlikten dolayı sürekli göç veriyor ve bu kimsenin umurunda değil. Eni sonu her şey dert edinmekten geçiyor.

Keban ilçemize ziyaretlerim devam edecek, vatandaşlarımıza yaşanabilir bir Keban sunacağız. İlçemizin sorunlarını öğrendim.

Ekibimle Keban için tasarladığımız projeleri bir dahaki gelişimizde paylaşacağız. İnsanlar mutlaka diğer partilerle aramızdaki farkı görüp kararlarını vereceklerdir. Amacımız milletimizin hakettiği değeri görmesidir.” Diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol