Öne Çıkanlar GÖREVİNDEN ALINDI Korona Virüs Diyabetlileri Daha Fazla Etkiliyor Cumhurbaşkanı Erdoğan Helikopterle Deprem Konutlarını İnceliyor AK Parti Heyeti Konteyner Kenti Ziyaret Etti Dünya Gülsün

Bu haber kez okundu.

TAKIMIMIZ TÜRKİYE FİNALLERİNDE

24-25 Nisan tarihleri arasında 14 ilden 190 sporcu'nun katıldığı Van'da yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi yarı final yüzme yarışlarında, Elazığ 13-14 yaş Kız takımı 1. Olarak, 13 yaş erkek takımı 2. Olarak,Türkiye finaline yükseldi. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 23-25 Nisan tarihleri arasında Hakkâri, Malatya, Adıyaman, Elazığ, Şanlıurfa, Tunceli, Bingöl, Diyarbakır, Mardin, Batman, Şırnak, Siirt, Bitlis, Muş, Erzurum, Kars, Iğdır, Ağrı ve Van illerinden 200 yakın sporcunun katılımı Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final müsabakaları yapıldı.

Van'da yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi yarı final yüzme yarışlarında, Elazığ 13-14 yaş Kız takımı 1. Olarak, 13 yaş erkek takımı 2. Olarak,Türkiye finaline yükseldi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada: "Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Yüzme müsabakalarında kız ve erkek takımımız Türkiye Finali'ne yükselmesi bizleri çok mutlu etti.İlimizin her branşta bütün sporcularımızın daha iyi dereceler almaları için elimizden geleni yapıyor, sporcularımızın en iyi koşullarda antrenman yapmaları için tesislerimizi modernize ediyoruz.Gecen hafta Ankara'da imzalanan yatırım protokolü ile şehrimizin artık spor altyapısının çok daha iyi yerlere taşıyacağız. Van'da yapılan yarı final müsabakalarına katılan tüm sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.'dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol