Öne Çıkanlar PTT Merkez Binası Tadilata Alındı 50 BİN ADET GÜMRÜK KAÇAĞI MAKARON ELE GEÇİRDİ. KURUMLAR UYURKEN! Deprem Bölgesinde Fiilen Çalışan Memurlara 6 Ay Tazminat Ödenecek 2020 Bitti

Bu haber kez okundu.

TARIM VE ORMAN İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nden görev değişimi yaşandı. İl Tarım ve Orman Müdürü olarak atanan Ali Kılıç, Dr. Turan Karahan'dan görevini devraldı.

KILIÇ; "GAYRETLE ÇALIŞACAĞIZ"

 İl Müdürlüğü Makamında gerçekleştirilen devir teslim töreninde, Sn. Ali KILIÇ; “ Sayın Bakanımızın talimatıyla Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürü olarak görevlendirildim. İl Müdürlüğü görevini sorumluluğu ve bilinci içerisinde teslim alıyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte bu bayrak değişimini bizde alıp daha ötelere taşıyacağız. İlimizdeki tarımsal faaliyetleri, gıda arz ve güvenliğini, hayvancılık faaliyetlerini bütün arkadaşlarımızla beraber hep birlikte sivil toplum kuruluşlarımızı da dahil ederek gayretle çalışacağız” dedi. KILIÇ hizmetlerinden dolayı Turan KARAHAN 'a teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

KARAHAN; "GÖREV SÜRESİ BOYUNCA BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIM HERKESE DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM"

İl Müdürlüğü görevini devreden Dr.Turan KARAHAN' da; “ 2012 yılında Elazığ’da TKDK kurucu koordinatörü olarak dört yıl görev yaptıktan sonra 2016 yılından bu güne kadar yürütmüş olduğum Tarım ve Orman İl Müdürlüğü görevimi bugün devrediyorum. Bu zamana kadar birlikte çalıştığım herkese desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini” söyledi. KARAHAN Yeni görevinde Sn. Ali KILIÇ’a başarılar dileyerek, hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol