Öne Çıkanlar Bir Ev Yangında Kullanılamaz Hale Geldi FIRAT ÜNİVERSİTESİ GENEL SEKRETERLİĞİNE PROF. DR. SİNAN AKPINAR ATANDI Beklenen Yağış Geliyor SIKINTILAR BİTMİYOR Elazığ İl Müftülüğü

Bu haber kez okundu.

Ticaret Borsası 55 Adet Tablet Bağışladı

Çocukların eğitimlerinden uzaklaşmaması adına TOBB tarafından ülke çapında bir kampanya başlatıldı. Bu kapsamda TOBB ve Elazığ Ticaret Borsası tarafından 35 adet tablet İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’e 20 adet tablet de Karakoçan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes Kaya’ya Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ,  Elazığ İl Müftüsü Selami Aydın ve Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile öğrencilere dağıtılmak üzere teslim edildi.

 Dünyanın zor bir dönemden geçtiğini ve her sektörün olduğu gibi eğitim camiasının da derinden etkilendiğini belirten Başkan Dumandağ “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimini önemsiyoruz.

Dolayısıyla bu dönemde onlarda bu süreçten çok etkilendiler.

Uzaktan eğitim gören ve maddi imkanı bulunmayan öğrencilerimize tabletlerini müdürümüzle yaptığımız protokole göre ulaştıracağız.

Bu hayıra vesille olan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarıcıklıoğlu ve TOBB yönetimine teşekkür ederim. Öğrencilerimize başarılar diliyorum. Hayırlı olsun“ dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk da TOBB ve Elazığ Ticaret Borsası yönetimine teşekkür ederek “Bize gelen talepler doğrultusunda ihtiyacı olan okullarımızın eksiklerini gidermeye çalışıyoruz.

Bunun için de sizler gibi duyarlı kamu kurumlarımızın desteği çok önemli” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol