Öne Çıkanlar Hafız Osman Öge Anılacak Elazığda Deprem Elazığda 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Toraman Ailesinin Acı Günü Fuar ve Kongre Merkezi İnşaatı Devam Ediyor Yaz Etkinlikleri Başlıyor

Bu haber kez okundu.

TİCARET REHBERİ ÇALIŞMALARI  BAŞLATILDI

Bilgi güncellemelerinin 15 Nisan’da sona ereceğinin vurguladığı açıklamda, “2020 yılı Ocak ayında yaşanan Elazığ depremi ve ardından tüm dünyayı sarsan COVİD-19 nedeniyle çalışmaları durdurulan Ticaret Rehberinin 15 Mayıs 2021 tarihi itibarı ile dağıtımının yapılacak şekilde yeniden hazırlanmasına start verildi.

Bilgi güncelleme ihtiyacı olan üyelerin 15 Nisan 2021 tarihine kadar www.etsoticaretrehberi.com sitesinden giriş yapmaları yeterli olacaktır.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Ferya Tanıtım Medya işbirliği ile hazırlanan Elazığ Ticaret Rehberi çalışmaları ilimizde yaşanan deprem ve pandemi süreçleri nedeni ile beklemeye alınmıştı.

Dijital ortamda www.etsoticaretrehberi.com adresinde aktif olarak kullanılan rehberin basım çalışmaları için start verilmiştir.

Üyelerimizin bilgi güncellemelerini yapmaları için15 Nisan 2021 tarihine kadar www.etsoticaretrehberi.com sitesine giriş yapıp “kayıt ol” kısmından giriş yapmaları halinde kendilerine dönüş yapılacak ve firma bilgileri tamamen güncel hale getirilecektir. Sınırlı sayıda reklam alanı İçin Ferya Tanıtım Medya ile  (0424.236 50 47) irtibata geçilebilir.

Elazığ Ticaret Rehberi 15 Mayıs 2021 tarihinde dağıtılmaya başlanacak olup yine interaktif olarak dijital platformda da dünyanın her noktasından ulaşılabilir hale gelecektir.”denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol