Öne Çıkanlar ÖĞRENCİ YURTLARI İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI BAŞVURULAR KÜLTÜR PARKTA YAPILACAK Hemşerimiz Akkoyun Başkanların Konuğu Oldu Faturayı Bırakan Sayacı da Okur Jandarma yaban hayvanlarını aç bırakmıyor

Bu haber kez okundu.

TOKİ KONUTLARININ OTOBÜS SEFER SAYISI ARTIRILDI

Daha rahat ve konforlu toplu ulaşım hizmeti için çalışmalarını sürdüren Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Yemişlik TOKİ Konutları-Galericiler Sitesi hattında vatandaşların ulaşımını rahat sağlaması amacıyla otobüs sefer saatlerini yeniden düzenledi.

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yapılan yeni düzenleme doğrultusunda, saat başı gerçekleştirilen seferler yarım saatte bir olarak düzenlendi.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından Yemişlik TOKİ konutlarında ikamet eden vatandaşlarımızın toplu ulaşım hizmetlerinden daha rahat yararlanmaları için otobüs sefer saatleri yeniden düzenledi.

21 Şubat Pazartesi günü itibariyle başlayan yeni uygulama doğrultusunda, otobüs sefer saatleri yarım saatte bir düzenlenecek.

Şehir merkezinden 06.00’da başlayacak seferler 23.00’te sona erecek.” denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol