Öne Çıkanlar Belediye ekipleri canla başla çalışmaya devam ediyor Kaçak Yapılaşmaya Sıkı Denetim Elazığdan Bingöle Fide Desteği Erdem: Ne Olur Elazığa İyilik Yapın Pandemi tedbirlerini hiçe sayan restorana baskın yapıldı

Bu haber kez okundu.

Tuncer’in Sağlık Durumu Ciddiyetini Koruyor

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ayhan Tuncer, 25 Kasım tarihinde sosyal medya üzerinde korona virüse yakalandığını duyurmuştu.

Tuncer, o tarihte yaptığı paylaşımında, “Çok kıymetli arkadaşlarım, değerli dostlarım; 25 Kasım itibarıyla, baş ağrısı, yüksek ateş ve halsizliğe dayalı olarak yaptırdığım Covid-19 test sonucum pozitif çıkmış olup bugün itibariyle evde karantina sürecim başlamıştır.

Genel durumum şimdilik iyi olmakla birlikte, dostlarımızın dualarında her daim anılmak isteriz... Millet olarak en kısa zamanda bu illetten kurtulmayı Rabbim nasip etsin inşallah.

Ayrıca şunu da tecrübeme dayalı olarak belirteyim ki; bağışıklık sisteminizi güçlü tutmaya en azından düşürmemeye çalışın, basit bir soğuk algınlığı ve cereyanda kalma bile bağışıklığınızı düşürmeye yetiyor ve sonuç kaçınılmaz oluyor” ifadelerine yer vererek, herkesi, maske, mesafe ve hijyen konusunda uyarmıştı.

Korona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından evde tedavisine devam İl Müdürü Tuncer’in durumu, karantinasının 11’inci gününde ağırlaştı.

Durumu ağırlaşan SGK  İl Müdürü Tuncer, Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Tuncer’in entübe edildiği öğrenildi.

Elazığlıların sevdiği bir isim olan Tuncer’in sağlık durumu ciddiyetini korurken, sevenleri onun için dua istedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol