banner30
Öne Çıkanlar ZEHİRE BÜYÜK DARBE EBKya Tecrübeli Guard DAVA BİLİNCİYLE HAREKET EDİLMESİNİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ NİJERYALI HEYETTEN FIRAT ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET AŞISIZLARA PCR TESTİ ZORUNLULUĞU KALDIRILDI

Bu haber kez okundu.

TÜRKİYE OTUZUNCUSU ELAZIĞ’DAN

Sonbahar konulu Öykü Yarışmasında İlk 30’da yer alan Gürhan, Yirmibini aşkın katılımcının yer aldığı yarışmada ilimizi temsil ederek, aldığı dereceyle göğsümüzü kabarttı.

Gürhan Yapığı açıklamada; Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği  yarışmada ilk otuza girdim.

Bugün ödülümü Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren’den aldım, bu vesileyle Gençlik ve Spor Bakanlığı ile İl Müdürlüğüne teşekkür ederim, benim için keyifli ve güzel bir deneyim oldu herkese teşekkür ederim, dedi  ‘’

İl Müdürü Eren yaptığı açıklamada; Zeynep kızımızı tebrik ediyorum, duyarlılık gösterip Bakanlığımızın düzenlemiş olduğu yarışmaları takip edip, katıldığı için.

Temennim bütün Elazığlı gençlerimizin böyle yarışmalarda yer alarak İlimizi en iyi şeklide temsil etmeleri ve bizleri gururlandırmalarıdır.

Buradan Zeynep kızımızın vesilesiyle bütün Elazığlı gençlerimize çağrıda bulunuyorum.

Yarışmalara azami katılım sağlamaları ve Şehrimizi en iyi şekilde temsil  etmeleridir, bir kez  daha Ahsen Zeynep’i kutluyor,  ailesini ve kendisini tebrik ediyorum, dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol