banner30
Öne Çıkanlar U-14 LİGİ BAŞLIYOR ELAZIĞSPOR KULÜBÜNDEN FOX TVYE TEPKİ ADAYLIĞINI AÇIKLADI BORÇLANARAK EMEKLİ OLACAKLAR DİKKAT! Müdürlükten Çiftçilere Kayıt Uyarısı

Bu haber kez okundu.

Üçocak’ta Güzel İşler Yapılıyor

mezarlıkta yaptıkları mescidin bitirilerek halkın hizmetine sunacaklarını ifade etti.

Başkan Yegül beldenin en büyük sorunlarında bir olarak gördükleri beton kanal sorunun çözümü için il özel idare destekli çalışmaların başladığını ifade ederek, “Beldemizin en büyük sorunlarından biri olan topraklı sulama kanallarının Trapez Beton Kanala çevrilmesi işi Belediyemizin talebi ve takibi neticesinde Elazığ İl Özel idare tarafından hazırlanan Projeler DAP tarafından kabul edilerek ihalesi yapılıp, yüklenici firma tarafından inşaatına başlanmış olup, işin yapımında emeği geçen Elazığ il özel idaresi sulama kanalları şube eski ve yeni müdürleri ile diğer yetkililere Şahsım ve beldem adına Teşekkür ederiz.” dedi.

PARKTA MESCİT TAMAMLANDI

Üçocak beldesinde belediye tarafından yaptırılan millet parkında eksikliği hissedilen bir mescidin yapımı belediye tarafından yaptırıldı.

Başkan Yılmaz Yegül yapılan mescidin halkın hizmetine sunulduğunu belirterek,” Beldemizin Mezarlık Mevkiisinde bulunan Belediye Millet parkında Belediyemiz tarafından Mescit yapılarak Vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol