Öne Çıkanlar Bitki Koruma Ürünleri Uygulama Yetki Belgesi Eğitimi Verildi 100 Yıl Yıkıcı Bir Deprem Beklenmiyor 2020 Yılı Ödeneğinin Yüzde 55i hizmete Dönüştü Kaybolan 300 Koyun Drone İle Bulundu Vali Kaldırımdan 1 Mayıs Mesajı

Bu haber kez okundu.

Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi 8 Nisan 2021’de

Yapılan açıklamada, “ 8 Nisan 2021 tarihinde hibrit olarak “NEXT” tema başlığı ile “Yarını Bugünden Fark Et” sloganıyla düzenlenecek kongreye yurt içi ve yurt dışında binlerce kişi katılacak.

Bu kongre ile farklı bakış açılarına sahip olan, donanımlı nesil odaklı, evrensel hedefleri olan insanı ve teknolojiyi harmanlayıp bir araya getirmeyi hedefliyoruz.

Genç Müsiad her zaman milli ve manevi değerlerimiz ışığında, evrensel gelişmeleri dikkate alarak, ileri görüşlü gençler yetiştirmeyi amaçlayan bir kurumdur. Bu yıl pandemi şartlarından dolayı online olan kongre her kesimden gençleri bekliyor.

Kongrenin uzaktan dijital ortamda yapılması gençlerin daha kolay erişmesini sağlayacaktır. Bir birinden değerli konuşmacılar ve konularla gerçekleşecek olan kongremize katılmak için www.ugik.com.tr web adresimizden kayıt yapabilirsiniz.” Denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol