Öne Çıkanlar Cmhurbaşkanı Erdoğan Elazığa Geldi Depremde Vefat Edenler İçin Anma Programı Düzenlenecek Trafik Kazası: 2 Ağır Yaralı 28 Araçlık Filo Hizmete Girdi Basın İlan Kurumu 60 yaşında

Bu haber kez okundu.

Vali Yırık Kandil Mesajı Yayımladı

Elazığ Valisi Erkaya Yırık kandil mesajında, “İslam aleminde rahmet, bereket vemağfiret aylarının habercisi olarak bilinen ve üç aylardan Recep ayının müjdecisi olan Regaip Kandili’ni idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Kandiller, sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberliğin yoğun olarak yaşandığı, manevi dünyamızın aydınlandığı, ilahi rahmet ve mağfirete ulaşma arzumuzu en üst noktaya taşıdığımız müstesna zaman dilimleridir.

Bu önemli geceleri, doğruya güzele, iyiye yönelebildiğimizölçüde huzurlu, kazançlı ve bereketli zaman dilimlerine dönüştürebiliriz.

Bu duygu ve düşüncelerle,bu mübarek günlerin insanlığın yaşadığı sıkıntıların sona ermesine vesile olmasını temenni ediyor, başta Elazığlıhemşehrilerim olmak üzere aziz milletimiz ve İslam aleminin Regaip Kandili’ ni en içten dileklerimle kutluyorum.”dedi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol