Öne Çıkanlar Sanatçı Hasan Erin Yeni Albümü Çıktı Memur Sen 15 Temmuz Şehitleri Bayrak Koşusu Takım Hedefe Ulaşamadı! Talep Olursa Binalar Yeniden İncelenecek

Bu haber kez okundu.

Veteriner Fakültesi 46. Dönem Mezunlarını Verdi

Fırat Üniversitesi Prof. Dr. Mustafa Temizer Konferans Salonu’nda yapılan. Veteriner Fakültesi 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, sonrasında 185 öğrenci mezun oldu

Düzenlenen mezuniyet törenine, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bilal Üstündağ, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Çalıcıoğlu, Tarım İl Müdürü Turan Karahan, Elazığ Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanı Cazim Bulut, Fırat Üniversitesi Yöneticileri, öğretim üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Çalıcıoğlu, Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesinin bugün 185 mezun ile birlikte 46. Dönem mezunlarını uğurladığını belirterek, mezunların ülke hayvancılığının gelişimine önemli katkılar sağlayacağını söyledi.

Fakültelerinin hem ulusal hem uluslararası akreditasyona sahip VEDEK’ten akredite olmuş bir fakülte olduğunun altını çizen Prof. Dr. Çalıcıoğlu, bu süreçte kendilerine her türlü desteği sağlayan Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’a, rektörlük yöneticilerine, fakülte yöneticilerine ve akademik personele teşekkür etti.

Mezuniyet töreninde konuşan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ise Ülkemizin en köklü Veteriner Fakültelerinden olan ve geçen yıl 50. kuruluş yıldönümünü kutlayan, ulusal ve uluslararası akreditasyona sahip Veteriner Fakültesinden mezun olan tüm öğrencileri yürekten kutladığını belirterek, mezunlara bundan sonraki meslek yaşamlarında sağlık ve başarılar diledi.

Mezunlara seslenen Rektör Prof. Dr. Göktaş, “Biz sizlere insanlık değerlerini, kardeşliği, sevgiyi, barışı ve güzel vatan sevgisini öğretebilmiş isek kendimizi bahtiyar hissedeceğiz. Gönlümüz, dualarımız hep sizlerle olacak, başarılı çalışmalarınızı duydukça sizlerle gurur duyacağız. Yolunuz ve bahtınız açık olsun” dedi.

Tören, başarı belgeleri ve dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından kep atma töreni ile son buldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol