Öne Çıkanlar Memur Sen Seyyanen Zam İstedi! 2020nin Suç Dosyası Başkan Dumandağdan Başhekim Keleşe Ziyaret Sağlık Bakanlığı 12 Bin Sözleşmeli Sağlık Personeli Alacak MHP Baskil İlçe Başkanı ve Yönetimi İstifa Etti

Bu haber kez okundu.

Vizyon Proje Hizmete Sunuldu

Başkan Şahin Şerifoğulları, Ulukent Mahalle Muhtarı Ayhan Atlan ve vatandaşlarla birlikte şehrin doğu mahallerine prestijli bir yaşam alanı olarak kazandırılan çalışmayı inceledi.

Mahalle sakinlerinin de yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Şerifoğulları, çocuklarla özel olarak ilgilendi. .

Toplam 37.000 m2 alan üzerinde hayata geçirilen ‘Ulukent Mahallesi Kanal Yanı Çevre Düzenlemesi ve Park Yapım Projesi’ içerisinde; 27.000 m2 yeşil alan, 248 m2 çocuk oyun alanları, 84 m2 fitness alanları, 1.760 m2 bisiklet yolu, 2.768 m2 gezinti yolu yer alıyor.

Ayrıca alanda piknik masaları ve barbeküler de yer alıyor.

Vatandaşların aileleriyle birlikte rahat, huzurlu, keyifli ve güvenli vakit geçirebilecekleri bir dinlenme alanı inşa ettiklerini belirten Başkan Şerifoğulları, ‘Şehrimizin değişimine ve gelişimine katkı sağlamak adına çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz.

Yapımı devam eden ve tamamlanan vizyon projelerimizle şehrimizi yarınlara hazırlıyoruz.

Şehrimizin doğusundan batısına hizmetin ulaşmadığı nokta bırakmayarak her mahallemize eşit hizmet götürmenin gayreti içerisindeyiz.

Bu doğrultuda 11 ana başlıkta 100 proje içerisinde bulunan ‘Ulukent Mahallesi Kanal Yanı Çevre Düzenlemesi ve Park Yapım Projesi’ni tamamlayarak hizmete sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.’ dedi.

Ulukent mahalle muhtarı Ayhan Atlan ise ‘Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları ile birlikte yapımı tamamlanan ‘Ulukent Mahallesi Kanal Yanı Çevre Düzenlemesi ve Park Yapım Projesi’ni inceledik. Vatandaşlarımızla sohbet edip onların sorunlarını dinledik.

Vatandaşlarımız, mahallemize yapılan hizmetlerden memnun olduklarını belirttiler.

Bizler Ulukent Mahalle Muhtarlığı olarak değerli Başkanımızla her zaman istişare halindeyiz.

Sağ olsun kendileri daima sorunların çözümü noktasında bizlere yardımcı olmuştur.

Böylesi bir projeyi mahallemize kazandıran Başkanımıza şahsım ve mahalle sakinlerimiz adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.’ ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol