Öne Çıkanlar Sarıkamış Şehitlerinin 106. Yılı MHP Baskil İlçe Başkanı ve Yönetimi İstifa Etti AK Partiden Gazetemize Ziyaret Milletvekili Balık: Basın Hafız Osman Öge Anılacak

Bu haber kez okundu.

“WHATSAPP TEMİZLİK HATTI” KURULDU

Kampanya kapsamında temizlik sorunlarına etkin bir çözüm oluşturmak amacıyla hayata geçirilen ‘WhatsApp Temizlik Hattı’ ise vatandaşların talep ve sorunlarını belediye yetkililerine daha hızlı ulaştırmada büyük kolaylık sağlıyor.

Vatandaş-belediye iletişim ağını güçlendirmek için Alo 153 Beyaz Masa servisinin yanı sıra kurulan ‘WhatsApp Temizlik Hattı’ ile vatandaşlar ilgili birimlere daha kolay ulaşabiliyor.

Bu doğrultuda vatandaşlar, '0532 138 23 23' numaralı WhatsApp hattını arayarak veya mesaj atarak çevre konusunda şikâyet ve taleplerini anında iletebilecekler.

“FOTOĞRAF VEYA VİDEO İLE ŞİKÂYETLERİNİZİ İLETEBİLİRSİNİZ”

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; ‘Vatandaş odaklı hizmetlerimiz kapsamında, çevre bilincini artırmak ve daha temiz bir şehir hayatı sunmak için ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda Temizlik İşleri Müdürlüğümüz tarafından hizmete sunulan ‘WhatsApp Temizlik Hattı’ ile tarafımıza iletilen bütün şikâyetler anında değerlendirilmeye alınarak hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır.

Vatandaşlarımızın bizlere yardımcı olmak için çevre temizliği hususunda oluşabilecek aksaklıkları fotoğraf, video ve bilgileri ile birlikte 0532 138 23 23 numaralı ‘WhatsApp Temizlik Hattı’na bildirebilirler.’ denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol