Öne Çıkanlar PTT Merkez Binası Tadilata Alındı 50 BİN ADET GÜMRÜK KAÇAĞI MAKARON ELE GEÇİRDİ. KURUMLAR UYURKEN! Deprem Bölgesinde Fiilen Çalışan Memurlara 6 Ay Tazminat Ödenecek 2020 Bitti

Bu haber kez okundu.

YAĞMURLAR DEVAM EDECEK

Meteoroloji 13. Bölge Müdürü Ömer Faruk Kaya yağışların devam edeceğini bildirdi.

Elazığ’da etkisini devam ettiren Cumartesi gününe kadar sürecek. Çevre Ve Şehircilik İklim Değişikliği Bakanlığı Meteoroloji 13. Bölge Müdürü Ömer Faruk Kaya, Elazığ’da yağışların devam edeceğini söyledi.

Bölge Müdürü Ömer Faruk Kaya sıcaklıkların mevsim normalleri altında gece 2 ve 3 derecelere kadar düşeceğini belirterek; “Yapmış olduğumuz son analizlere göre ilimizde devam etmekte olan yağışların bu gün, yarın aynı şekilde devam etmesini Cumartesi günü bir gün ara vererek, Pazar, Pazartesi Günü tekrar yağmur şeklinde başlamasını beklemekteyiz. İlimizde sıcaklıklar, cumartesinden itibaren mevsim normallerinin 2-4 derece altına düşmesini bekliyoruz. Sıcaklıklarının cumartesi günü gece itibariyle -3 dereceye kadar, gündüz sıcaklıklarının ise 8 dereceye kadar olmasını bekliyoruz.” ifadelerini kullandı. Bölgenin rüzgârlı havanın etkisinde kalacağını ifade eden Kaya, baca zehirlenmelerine karşı da vatandaşları uyardı. Aynı zamanda bölgemizde bu geceden itibaren rüzgârlı güney ve güneydoğu yönlerden orta, zaman zaman kuvvetli ve yer yer fırtına şeklinde eseceğinden güneyde rüzgârların oluşturacağı baca zehirlenmesi gibi tehlikelere karşı vatandaşlarımızın dikkatli olması gerekmektedir.” dedi.

Anahtar Kelimeler:
YAĞMURLAR DEVAM EDECEK

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol