Öne Çıkanlar MHP Kadın Kolları Başkanından Fedakar Çalışma Mutfak Tüpünden Sızan Gaz Bomba Gibi Patladı Uzatma Ağı Donatımı ve Avcılığı Kursu Başladı Ahıra Giren Kurt 2 Koyunu Telef Etti STK Platformundan Gazetemize Ziyaret

Bu haber kez okundu.

Yeniden Refah Partisi’nden Ziyaret

SARIKAYA: 7 AYLIK BİR DERNEĞİZ

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Muzaffer Sarıkaya ve partilileri dernek binasında ağırlayan Elazığ Genç Sivanlılar Derneği Başkanı Muzaffer Sarıkaya, “Derneğimiz yeni kuruldu. 7 aylık bir derneğiz. Bizim burada 3 bin tane ailemiz var. Biz daha öncede belirttiğim gibi biz yardımlaşma derneğiyiz. İnsanlara yardımcı olmak amacıyla kurulmuş bir dernek. Biz bölge olarak buradayız” ifadelerini kullandı.

KARAKUŞ: GEREKLİ OLAN SİYASİ ÇALIŞMALARIMIZI YAPIYORUZ

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Erhan Karakuş, “Bizle Yeniden Refah Partisi olarak çıkmış olduğumuz bu yolda tepeden taban siyaseti değil, tavan siyasetini güdüyoruz. Tabiri caizse Elazığ’ımızda gitmedik ilçe, gitmedik köy, gitmedik mahalle bırakmayarak; dernek, STK vakıflarını da bu çerçeve içerisine alarak gerekli olan siyasi çalışmalarımızı yapıyoruz. Bugünde bunlardan bir tanesini merkezimizde Genç Sivanlılar Derneği’ne gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

KARAKUŞ: 200 BİNİN ÜZERİNDE ÜYESİ BULUNAN BİR PARTİYİZ

Başkan Karakuş, “Kısa bir sürede saha siyaseti yaparak, sokak siyaseti yaparak 2 yılda başarılması zor olan şeyleri başardık. Nedir bunlar? Birincisi; birinci olağan kongremizde yaklaşık 1 yılımız dolmadan yapmış olduğumuz Ankara’daki olağan büyük kongremiz. Emniyet’in vermiş olduğu verilere göre 44 bin 700 katılımcının gerçekleştiği bir kongre yaptık. Yine ikinci yılımızın dolmuş olduğu şu günlerde yargıtayın resmi sayfasında görünen üye sayımız şu an 110 bini geçmiş vaziyette ve elimizdeki üyelik formlarını da girdiğimiz taktirde şu an 200 binin üzerinde üyesi bulunan bir partiyiz” dedi.

KARAKUŞ: KENDİ MENFAATİ İÇİN YOLA ÇIKMIŞ BİR SİYASİ PARTİ DEĞİLİZ

Başkan Erhan Karakuş, “Ülkemizin kurtuluşunun önce ahlak ve maneviyat diyerek borç, faiz, beton, rezidans ekonomisinden üretim istihdam, ihracat ekonomisine geçilmekte, ülkenin kurtuluşunu gören bir partiyiz. Kadrolarımız buna göre oluşturuldu. Henüz daha seçime girmemiş olmamıza rağmen genel merkez nezdinde oluşturulan bilim ve sanayi kurullarımız şu an 81 ilimizin her birine en az bir ağır sanayi tesisi projesi kapsamında bizlerden Elazığ’la ilgili yapılabilecek 3 tane ağır sanayi tesisinin çerçeve projesini talep ettiler. Biz de Elazığ adına kromun mamul madde olarak yurtdışından satın alınması yani hammadde olarak satılmasının önüne geçilmesi açısından ikinci bir ek krom tesisi, diğer bir proje olarak yine mermer parçalarının yurt dışına ucuz rakamlarının ihracatının önüne geçip, ülkemizde bunu işleyip mamul madde haline getirebilmek amacıyla kompozit mermer tesisi, üçüncüsü ise bölgemizde Elazığ’da gerek büyük baş hayvan olsun gerek küçük baş hayvancılık olsun yaygın vaziyette kümes hayvancılığı olsun yapılmaktadır. Bunların gübre atıklarının tesislerde geri dönüşümünün ısı yoluyla sağlanarak tekrardan gübre olarak dönüşümüne katkı sağlayacak 3 tane projemizi biz genel merkezimize sunmuş bulunuyoruz. Yani bunları ne için anlatıyorum? Bizler sırf siyaset yapmak için, sırf gidip de mecliste görünmek için veyahut da sadece kendi menfaati için yola çıkmış bir siyasi parti değiliz” diye ifade etti. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol