banner30
Öne Çıkanlar Lösemi Hastası Genç Kız Yardım Bekliyor Hava Limanı Bir Buçuk Ay Kapanacak Elazığ Emniyeti Çalışmalarıyla Göz Dolduruyor Jandarma Hırsızları Suçüstü Yakaladı İl Protokolü Aşure Dağıtımında

Bu haber kez okundu.

Yetim Kardeşlerin Sünnet Hayali İHH Tarafından Gerçekleştirildi

Yetim olan Yaser Sirac ve Ahmet Eren kardeşlerin de benzeri bir hayali vardı. Kardeşlerin bu hayali İHH tarafından gerçeğe dönüştürüldü.

İHH Yetim Birimi tarafından gerçekleştirilen bir programla iki kardeş evlerinden araç konvoyu ile alınarak salona getirildi ve gönüllerince eğlendirilerek sünnet ettirildi.

“Yavrularımızın Hayallerini Gerçekleştirmenin Mutluluğunu Yaşamaktayız”

 Etkinlik hakkında bilgi veren İHH Yetim Birimi Sorumlusu Besime Yaman “İHH İnsani Yardım Vakfı olarak bugün, yeni bir yürek keşfindeyiz. Evlatlarımızın, sünnet törenini yapmaktayız. Bizler emanetlerimizin sadece dar günlerinde değil, güzel günlerinde de birlikte olmaya çalışmaktayız. Evladımız dört yıl önce yalnız kalmış, annesi ve kardeşi ile birlikte yaşamaya başlamıştı. Onların, böyle güzel bir sünnet düğünü hayalleri vardı. Biz de bugün yavrularımızın, hayallerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamaktayız” dedi.

“Bir Organizasyonu Hayal Etmekteydik Ancak İmkânlarımız Uygun Değildi”

İHH’ya teşekkür eden Anne Zübeyde Dilbaz ise; “İHH’ya bu organizasyon için çok teşekkür ediyoruz. Biz böylesine bir organizasyonu hayal etmekteydik ancak imkânlarımız uygun değildi. İHH’ya teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Sünnetlikleri ile mutlu günlerini süsleyen Yaser Sirac ve Ahmet Eren kardeşler ise davetliler ile birlikte keyifli anlar yaşadılar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol