Öne Çıkanlar ELAZIĞ SINIFI GEÇMEDİ JANDARMA SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR JANDARMA KARDA MAHSUR KALAN 5 KİŞİYİ KURTARDI KARABALIK TİCARETTEN İTİBAR SUİKASTİ İDDİASI Azra

Bu haber kez okundu.

YILDIRIM: "AK BELEDİYELERİMİZİN ÇALIŞMALARINDAN VATANDAŞLARIMIZ MEMNUN"

İlçe ve belde belediyelerin, Belediye Başkanları ve Teşkilat Başkanlarıyla parti binasında İstişare Toplantısında bir araya gelen Başkan Yıldırım, sorun ve talepleri dinledi.

Yaklaşan Ramazan ayı ve diğer çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunulan toplantıyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Yıldırım; "İl Genel Meclis Başkanımız Sn. İbrahim Şerbet ile Belediye ve Teşkilat Başkanlarımızın katıldığı verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Devam eden projeler ve Ramazan ayında yürütülecek faaliyetlerle ilgili güzel bir toplantı yaptık.

AK Partili belediyeler mazeret üretmeksizin ellerindeki imkanları samimiyetle vatandaşlarımız için seferber ediyor.

Belediyelerimiz şikayet etmeyip, daha fazla neler yapabiliriz düşüncesiyle çalışıyorlar. Hizmet götürme noktasında mazeret üretmeden, gayret ve samimiyetle, canla başla mücadele ediyorlar.

Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden büyük memnuniyeti var. İnşallah bu memnuniyet seçimlerde de en güzel şekilde sandığa yansıyacak ve AK Belediyeler uzun yıllar Elazığ'da hizmetlerini sürdürecek.

Ben katılımlarından ötürü Belediye Başkanlarımıza ve Teşkilat Başkanlarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol