Öne Çıkanlar GAZETECİ HABERLERİYLE GÜNDEM OLMALI! Elazığ Yağmura Doyacak BU MAÇ NEFESLERİ KESECEK TOKİ İhtarnameyi Sehven Göndermiş Genç Kadın İntihar Etti

Bu haber kez okundu.

YILDIRIM İSTANBUL'DAKİ ELAZIĞLILARLA BULUŞTU

Bir dizi programlara katılmak üzere İstanbul'a giden Başkan Yıldırım, Esenyurt, Fatih, Beşiktaş, Pendik ve Sancaktepe'deki hemşehrilerimizle hasret giderdi.

Ziyaretlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Yıldırım; "Kıymetli kardeşim, hemşehrimiz İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Ferhat Dağ ve İstanbul Valiliği İPKB Direktörü hemşehrimiz Sn. Kazım Gökhan Elgin ile birlikte bir takım ziyaretler gerçekleştirerek hemşerilerimizle hasret giderme imkanı bulduk. İstanbul Milletvekilimiz önceki dönem Teşkilat Başkanımız Sn. Mustafa Ataş ile birlikte Avrasya Elazığlılar Derneği'nin iftar programına konuk olduk. Gayet güzel ve verimli programlar gerçekleştirdik.

Tabi Elazığ'ı sadece kendi sınırları içerisinde düşünmemek lazım. Türkiye’nin diğer 80 şehrinde, ilçelerinde hatta köylerinde bile yaşayan çok sayıda Elazığlı var. Dünyanın birçok ülkesinde hayatını sürdüren Elazığlı var. Bu memleketin suyunu içen herkes, her nerede yaşıyor olursa olsun bir Elazığlıdır. Biz de nerede bir Elazığlı varsa gücümüz yettiğince ona ulaşmaya çalışıyor, onlarla Elazığ'ı konuşuyoruz. Binlerce kilometre uzakta yaşayan bir Elazığlı kardeşim sosyal medya üzerinden bize rahatlıkla ulaşabiliyor, derdini anlatabiliyor. Biz de elimizden gelen bir şey varsa yardımcı oluyoruz. Unutulmamalıdır ki Elazığ, hemşehrilik bilinci en yüksek düzeyde olan illerden biridir. Bu duygularla Elazığlı olmanın farkındalığını her platformda ortaya koyan kıymetli hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyor, İstanbul programımızda bizleri ağırlayan, bizlere refakat eden Ferhat bey ve Gökhan bey başta olmak üzere tüm dostlarıma teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol