Öne Çıkanlar Özçelik Soykırım İftirasını Nutuk İle Kınadı Almanya Gri pasaport olayında sınır dışı etmeye başladı Elazığ İl Özel İdaresi Çalışmalarını Hızlandırdı Jandarma ekiplerinden Diyet ve Obezite Polikliniği Hizmetlerine Devam Ediyor

Bu haber kez okundu.

Yıldırım’dan Pandemi  Vurgulu Ramazan Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım mesajında Ramazan Ayı’nı kutlarken pandemi kurlarına uyulması yönünde çağrı yaptı.

Yıldırım, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş olan, on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’in gelmesiyle ayrı bir huzur iklimine girmiş bulunmaktayız.

Ramazan ayı şefkat, merhamet, muhabbet ve hoşgörünün olduğu bir aydır. Bu ay her şeyden önce yardımlaşma ve dayanışma ayı olduğu için vatandaşlarımızın her zamanki gibi cömertliğini, kimsesizlerin kimsesi olmayı, sürdüreceğine inanıyorum. Ülke olarak sıkıntılı günlerden geçiyoruz.

Salgının ciddiyetini koruduğu bu dönemde tedbirleri elden bırakmadan, kurallara uyarak, kendi sağlığımız ve sevdiklerimizin sıhhati için dikkatli olmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle Rahmet ayı olan Ramazan’ın, Elazığlı vatandaşlarımız başta olmak üzere ülkemize ve tüm İslam alemine huzur, sağlık, mutluluk ve esenlikler getirmesini rabbimden niyaz ediyor, tutacağımız oruçların kabul olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol