Öne Çıkanlar İŞKUR ve Fırat Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı Öğretmenler ve Okul Çalışanlarına Aşı Yapılacak DEVA Partisinde İl Başkanı Görevden Alındı Geleceğe Nefes Kampanyasına En Az Bağış Yapan 2. İl Oldu Başkan Şerifoğulları Sağlık Durumuyla İlgili Açıklama Yaptı

Bu haber kez okundu.

YURTBAŞI’NA MODERN BELEDİYE BİNASI

Göreve geldiği günden itibaren belde sakinlerinin gönlünde taht kuran Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, bir büyük projeyi daha hayata geçiriyor. Yıllardır kullanılan ve ihtiyaca cevap vermeyen belediye binası modern bir şekilde yeniden inşa edilecek.

Mimarisi ve modern yapısı ile yeni hizmet binası 1.875 m² kapalı alan üzerine 3 kat inşa edilecek. Şehrin en güzel hizmet binalarından biri olacak olan Yurtbaşı Belediyesi hizmet binası kısa sürede belde sakinlerinin hizmetine sunulacak.

BAŞKAN YILMAZ ‘YENİ HİZMET BİNAMIZ HAYIRLI OLSUN’

Belde sakinlerinin mutluluğu adına ellerinden gelen tüm gayreti sarf ettiklerini belirten Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Göreve geldiğimiz günden bugüne beldemizin çehresini değiştirecek projeleri hayata geçirdik. Beldemizin yollarının asfaltını kısa sürede yaparak modern bir belde görünümüne kavuşturduk. Şimdi de büyük bir projeyi hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Belediye hizmet binamızı modern bir şekilde yeniden inşa edeceğiz. 3 Mayıs 2021 Pazartesi günü belediye toplantı salonunda yeni binamızın ihalesini gerçekleştireceğiz. Şimdiden yeni hizmet binamızın belde sakinlerine hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol