Öne Çıkanlar Sanatçı Hasan Erin Yeni Albümü Çıktı Memur Sen 15 Temmuz Şehitleri Bayrak Koşusu Takım Hedefe Ulaşamadı! Talep Olursa Binalar Yeniden İncelenecek

Bu haber kez okundu.

Ziraat Odası Hacıoğulları Dedi

Elazığ Ziraat Odası’nın  olağanüstü seçimlerinde mevcut başkan Ahmet Erdem, eski başkan İbrahim Hacıoğulları ve Zülfü Ertürk yarıştı. Adayların yaptığı konuşmaların ardından oy verme işlemine geçildi. Seçimde 153 oy kullanıldı. 

Sandıktan  İbrahim Hacıoğulları’na 65, Zülküf Ertürk’e 52, Ahmet Erdem’e ise  35 oy çıktı. 1 oy ise geçersiz sayıldı.

“Seçimde Göstermiş Olduğunuz Teveccühünüz İçin Şükranlarımı Sunuyorum”

Seçim sonucunun açıklanmasının ardından açıklamalarda bulunan İbrahim Hacıoğluları üyelerine göstermiş oldukları teveccüh dolayısıyla teşekkür etti.

Hacıoğulları, “Seçimimiz sorunsuz bir şekilde olgunlukla gerçekleşti.

Bu görevi yerine getirmede, örgütümüzün gücünün üyelerimizin  sahip çıktığı oranda artacağı, dolayısıyla üretimde emeği olan çiftçilerimizin yasal hak ve menfaatlerini koruyabilme görevini, çok daha kolay yerine getirebileceğimiz kuşku götürmez bir gerçektir.

Çiftçilerimizin, muhtarlarımızın, meslektaşlarımızın yoğun ilgisi ve katılımı mesleğimize beraberce sahip çıktığımızın göstergesi olarak çok büyük önem arz etmektedir.

Yönetimde görmek istedikleri kadroları seçmek ve örgütsel gücümüzü gereken mercilere göstermek üzere sandık başına gelerek oyunu kullanan tüm üyelerimize, seçimde göstermiş olduğunuz teveccühünüz için tekrar şükranlarımı sunuyorum.

Bugün gerçekleşen seçimde şehrimiz çiftçilerinin yüksek teveccühüyle beraber tekrar Elazığ Ziraat Odası başkanlığına seçildim.

Malumunuz olduğu üzere, sektör olarak tüm dünyayı derinden etkileyen zorlu bir süreçten geçiyoruz.

Bu zorlu sürecin, en çok yara alan tarımsal faaliyetler için mücadeleyi hep birlikte vereceğiz.

Acilen alınması gereken önlemleri gerekli mercilere ısrarla ulaştıracağız.

Siz değerli çiftçilerimiz ile birlikte sürekli istişare halinde olacağız. 7gün 24 saat hizmet ederek, “ben” değil “biz” diyerek, gönül gönüle hep birlikte geleceğe yürüyeceğiz.  

  Allah nasip ederse vaat etmiş olduğumuz projeleri daha öncede olduğu gibi yeniden eksiklerimizi tamamlayarak gerçekleştirmek için bütün gayretimizi sarf ederek çalışacağız. Güveninizi boşa çıkartmayacağımıza bir kez daha söz veriyoruz. 

Ziraat odası bizim değil siz değerli çiftçilerindir.

Bizler hizmeti borç bilen, kurumumuzu  geleceğe taşıyan emanetçileriz. Rahatlıkla gelip işlerinizi görebileceğiniz, sorunlarınıza sıkıntılarınıza çare bulacağınız, Başta Elazığ Ziraat Odası Başkanı olarak ben, yönetim  ve personellerimiz ile birlikte, biz sizlerin emrine amadeyiz.

Birlik ve dayanışma ruhu ile her şeyin aşılacağına olan inancımla birlikte hepinize güzel günler diliyor, seçim sonuçları ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol