Öne Çıkanlar GAZETECİ HABERLERİYLE GÜNDEM OLMALI! Elazığ Yağmura Doyacak BU MAÇ NEFESLERİ KESECEK TOKİ İhtarnameyi Sehven Göndermiş Genç Kadın İntihar Etti

Bu haber kez okundu.

ATLETİZM SPORCULARI ANALİG'DE FİNALE KALDI

Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün ev sahipliğinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) atletizm yarı final müsabakaları sona erdi.

8 - 9 Mayıs tarihlerinde Van'da yapılan ANALİG atletizm yarı final müsabakalarında Erkekler Kategorisi'nde Elazığ Atletizm Takımı Sporcuları takım olarak 1. olurken, Bayan sporcularda ferdi olarak Türkiye Finalleri'ne yükselme başarısı gösterdiler.

Atletizm il Temsilcisi Mustafa Cihan, Van’da düzenlenen Analig Türkiye Yarı final müsabakaları sonunda yaptığı açıklamada şunları söyledi.

“ Van'da düzenlenen, Analig Atletizm Yarı Final Yarışmalarında Elazığ Erkek İl takımı 1. olarak Analig Türkiye Finallerine katılma hakkını elde etmişlerdir. Ayrıca Kız takımımızda yer alan, Sıla Bayar, Nisa Özdemir, İrem Berra Kızıler, Kader  Karabulut, Hasret Dila Karadaş, İlknur Peltek de ferdi olarak Türkiye Finallerine katılma hakkı elde etmişlerdir. Başarılı olan sporcuların oluşumunda yer alan, Beden eğitimi öğretmenleri İnci Özkan, Mutlu Söyler ve Yunus Akbulut hocalarıma emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol