Öne Çıkanlar Koronavirus eğitimi verildi İş Yeri Açılış Kapanış Saatleri Yeniden Belirlendi Kadınlar Gününü Bir Yanımız Buruk Yaşıyoruz Elazığ Yeni Yatırımlarla Büyümeye Devam Ediyor Elazığ TKDK Sözleşme İmzalama Baharı Yaşatacak

Bu haber kez okundu.

BIRAKMAYA HAZIRIZ”

Hacı Murat Yümlü sosyal medya hesabı üzerinden Elazığspor ile ilgili yaptığı açıklamalara Elazığspor yönetiminden cevap geldi.

Elazığspor resmi hesabından açıklama yapan Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, “Hacı Murat Yümlü ve başkanlığa aday olan diğer kişiler, transfer yasağının kaldırılması için gerekli çalışmalara başlayabilirler.

Transfer yasağının kaldırılmasının ardından “Behemehal” mevcut futbolcularımızın sözleşmelerinden dolayı hak edişlerinin de ödenmesi kaydıyla görevi bırakmaya hazır olduğumuzu, kulübümüzün anahtarlarını kendilerine teslim edeceğimizi ve kongrede yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızla birlikte kendilerine destek vereceğimizi belirtmek istiyoruz” dedi.

İTetiş Yapı Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk’ün Elazığspor resmi hesabından yaptığı açıklamalar şu şekilde: “Kulübümüz eski başkanlarından Hacı Murat Yümlü, sosyal medya hesaplarından bir açıklama yayınlayarak, mevcut yönetim kurulumuzun görevi bırakması durumunda başkanlığa aday olduğunu ve 31 Ocak’ta sona erecek ara transfer döneminde transfer yasağını kaldıracağını beyan etmiştir. Şahsım ve yönetim kurulum olarak Hacı Murat Yümlü ve diğer aday olan kişilere üzerimize düşen ne varsa sağlamaya hazırız.

Gerek FİFA dosyaları, gerekse Türkiye Futbol Federasyonunda bulunan dosyaların çözümü konusunda gerekli evrak ve belgeleri kendilerine sunup, manevi anlamda tüm desteğimizi vereceğimizi belirtmek isteriz.

Hacı Murat Yümlü ve başkanlığa aday olan diğer kişiler, transfer yasağının kaldırılması için gerekli çalışmalara başlayabilirler.

Transfer yasağının kaldırılmasının ardından “Behemehal” mevcut futbolcularımızın sözleşmelerinden dolayı hak edişlerinin de ödenmesi kaydıyla görevi bırakmaya hazır olduğumuzu, kulübümüzün anahtarlarını kendilerine teslim edeceğimizi ve kongrede yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızla birlikte kendilerine destek vereceğimizi belirtmek istiyoruz. İki sezon önce Kayyım döneminde Kayyım’a yardımcı olmak adına bir Elazığspor taraftarı olarak geceli gündüzlü mücadele etmiş, transferin son gününde transfer yasağını kaldıran biri olarak, transfer döneminin bitimine 11 gün kala görevi kendilerine tevdi ediyorum. Şahsım ve yönetim kurulum adına kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Anahtar Kelimeler:
BIRAKMAYA HAZIRIZ”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol