Öne Çıkanlar Sanatçı Hasan Erin Yeni Albümü Çıktı Memur Sen 15 Temmuz Şehitleri Bayrak Koşusu Takım Hedefe Ulaşamadı! Talep Olursa Binalar Yeniden İncelenecek

Bu haber kez okundu.

ELAZIĞ BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARI AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yoğun bir katılımla Kültür Park Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilen açılış törenine Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, Destek Hizmetleri Müdürü Müfridat Şara, EBUAŞ Genel Müdürü Nazım Göktekin, antrenörler, sporcular ve veliler katıldı.

BİLGİNOĞLU: "ÇOCUKLARIMIZ YAZ TATİLİNİ SPOR YAPARAK DOLU DOLU GEÇİRECEKLER"

Yaz spor okulları açılış töreninde bir konuşma yapan Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, yaz spor okullarının 3 branşta hizmet vereceğini belirtti.

Elazığ Belediyesi yaz spor okullarına yoğun bir katılımın olduğunu ifade eden Bilginoğlu; “Öncelikle bu hizmetin sunulması ve çocuklarımızın yaz tatili döneminde enerjilerini atmalarına vesile olacak yaz spor okullarının hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yaz spor okulumuz futbol, basketbol ve yüzme branşlarında hizmet verecek. Spor okulumuza yoğun bir katılımın olduğunu görüyoruz.

Özellikle pandemi döneminde birçok sosyal aktiviteden uzak kalan çocuklarımız yaz tatilini spor yaparak dolu dolu geçirecekler.

Burada çocuklarımız branşında uzman eğitmenler nezaretinde iki ay boyunca faydalı eğitimler alacaklar.

Değerli Belediye Başkanımız bugün bizlerle birlikte olamadı ama Başkanımızın sevgili çocuklarımıza selam ve sevgilerini ailelerine ise spor okulumuza göstermiş oldukları ilgilerinden dolayı teşekkürlerini iletiyorum. 

Ayrıca bizlere bu hizmeti sunma fırsatı tanıdığı için Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı arz ediyoruz.” dedi. 

Futbol, basketbol ve yüzme branşında yaklaşık 500 sporcuyla eğitimlerine start veren Elazığ Belediyesi yaz spor okullarında eğitimler, 3 Eylül’e kadar devam edecek.

Eğitimler futbol branşında pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, Cuma; basketbol branşında pazartesi, çarşamba, cuma; yüzme branşında ise  çarşamba, cuma ve pazar günleri alanında uzman antrenörler tarafından verilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol