Öne Çıkanlar ÖĞRENCİ YURTLARI İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI BAŞVURULAR KÜLTÜR PARKTA YAPILACAK Hemşerimiz Akkoyun Başkanların Konuğu Oldu Faturayı Bırakan Sayacı da Okur Jandarma yaban hayvanlarını aç bırakmıyor

Bu haber kez okundu.

ŞAMPİYONLARIMIZ  TANIDIK

Gençler Ali ÖZYALÇIN 50mt, 100mt Kurbağalama ve 50mt Serbest stillerinde 3 altın Yıldızlar Siraç Efe ÖZYALÇIN 50mt ve 100mt serbest stillerinde 2 altın, 50mt ve 100mt kurbağalama stillerinde 2 bronz madalya kazanmıştır.

Antrenör Bekir Sadak yaptığı açıklamada; Sporcularımız başarılarının üzerine katlayarak devam ediyorlar. Antrenörleri olarak onların daha düzenli, programlı ve daha iyi performans sağlamaları için çalışıyorum.

Bu çalışmaların sonucunda Türkiye Şampiyonu olan sporcularımı yürekten kutluyor, tebrik ediyorum. İl Müdürüm Abdulsamet Eren Beye de katkı ve desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum, dedi. İl Müdürümüz Abdulsamet EREN yaptığı açıklamada; Öncelikle Kulübümüzün sporcuları Ali ve Siraç ÖZYALÇIN kardeşlerimizi ve Antrenörümüz Bekir SADAK tebrik ediyorum.

Daha öncede Balıkesir'de yapılan şampiyonada sporcularımız şampiyon olarak şehrimizin gurur kaynakları olmuşlardı. İlimizde yüzme branşının gelişmesi için tesisimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayıp sporcularımız için daha kullanışlı hale getirdik. Sporcularımızın aldığı şampiyonluklar bizlerin emek ve gayretlerimizin güzel sonuçları oluyor. Yine aynı zamanda yüzme bilmeyen kalmasın Projesi’nde 12.000 öğrenci yüzme öğrettik. ‘Dedi

Anahtar Kelimeler:
ŞAMPİYONLARIMIZ TANIDIK

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol