Öne Çıkanlar MHP Merkez ilçe Başkanlığına Yunus Bal Atandı MALATYA KÜME DÜŞTÜ MASKE AKSESUAR DEĞİL MHP Kadın Kolları Başkanından Fedakar Çalışma MHP İl Başkanlığından 25 Bin TL destek

Bu haber kez okundu.

Ak Kadro Baskil’de

AK Parti Teşkilatı muhtarları dinledi. Baskil’e bağlı Sarıgöl Köyüne giden Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet, Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat, İl Genel Meclis Üyeleri ve Kurum müdürleri köy muhtarlarının sıkıntılarını dinledi. 

ÇELİK; “BASKİL EEN ÜST DÜZEYDE GÜVENİNİ ORTAYA KOYDU”

Toplantıda konuşan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Ömer Faruk Çelik, sürekli ilçe ve köylerde vatandaşlarla bir araya geldiklerini ifade etti.

YILDIRIM; “BUGÜNE KADAR 17 SEÇİMİ BİZLERE KAZANDIRAN KİM?”

Daha sonra konuşan AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da, yerel seçim sürecine değindi. Başkan Yıldırım, “Bugüne kadar 17 seçimi bizlere kazandıran kim? Siz değerli halkımız. Sizler destek vermediğiniz sürece hiçbir anlamı yok. Özelde de bölge halkına ve Baskil’e baktığım zaman her zaman bu desteğini esirgememiştir. En üst düzeyde güvenini ortaya koymuştur. Yakın zamanda 14 ve 28 Mayıs’ı sizlerle birlikte aştık. Biz ilk günkü aşkla şevkle durmadan yolumuza devam ediyoruz. Bizimkisi bir dava anlayışı, bir koltuk kapma sevdası olsaydı bugün burada olamazdık” dedi.

KELEŞ; “HİÇBİR UZATILAN ELE YUMRUK SIKMIYORUZ”

İstişare ile çözülmeyecek sorunun olmadığını ifade eden AK Parti Milletvekili Erol Keleş, seçimlerin ardından sürekli vatandaşlarla bir araya gelmeye çalıştıklarını söyledi.   

Milletvekili Keleş, “Biz seçimden sonra elimizi herkese uzatıyoruz. Hiçbir uzatılan ele yumruk sıkmıyoruz bize oy versin vermesin önemli değil Türkiye Yüzyılı için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Seçimden sonra 3 vekilimiz ve teşkilatımızla uyumlu bir şekilde bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Meclisin tatil sürecinde 3 vekilimizde devamlı burada vatandaşla mahalle toplantıları, vatandaşla buluşma, köy buluşmaları adı altında birçok toplantı gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı. HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol