Öne Çıkanlar DİLİPAKA DAVA Vali Yırık ve Rektör Göktaştan Geçmiş Olsun Ziyareti Hasar Tespitte İtiraz Süreci Başladı Dilek Sitesi Çevresinde Yoğun Çalışma Jandarma tarihi yapıya zarar vermek isteyenlere göz açtırmıyor

Bu haber kez okundu.

Başkan Şahin Şerifoğulları’ndan Miraç Kandili Mesajı

Başkan Şerifoğulları mesajında şunları kaydetti:

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) Mescid-i Haram'dan Mescid-i Aksa'ya, oradan da ilahi huzura yükseldiği mukaddes ve mucizevi yolculuğunu ifade eden Miraç Kandiline erişmiş olmanın huzuru içerisindeyiz.

Ülke olarak yaşadığımız büyük deprem felaketi nedeniyle zor bir süreçten geçiyoruz.

Milletimizin yüreğinde derin yaralar açan büyük deprem felaketinin yaşandığı bu günlerde, her zamankinden daha çok kenetlenmeye bir ve beraber olmaya ihtiyaç duyuyoruz.

Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi en güçlü şekilde yaşadığımız bu zorlu süreçte, unutmayalım ki yapılan hayırlar çok daha büyük önem kazanmaktadır.

Bu nedenle böylesi faziletli zamanlarda, dayanışma ve yardımlaşmayı daha da artıralım, kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendirelim.

Yüce Rabbimden bu kutlu zaman diliminin yaşadığımız zorlukları aşmamıza ve yaralarımızı sarmamıza vesile kılmasını diliyorum.

Yaşadığımız deprem felaketinde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyorum.

Rabbim bizlere bir daha böylesine büyük bir felaket yaşatmasın.

Bu vesileyle başta hemşehrilerim olmak üzere aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Miraç Kandili’ni kutluyor, Miraç Kandilinin ülkemizin selametine ve huzuruna vesile olmasını temenni ediyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol