Öne Çıkanlar MHP Merkez ilçe Başkanlığına Yunus Bal Atandı MALATYA KÜME DÜŞTÜ MASKE AKSESUAR DEĞİL MHP Kadın Kolları Başkanından Fedakar Çalışma MHP İl Başkanlığından 25 Bin TL destek

Bu haber kez okundu.

Başkan Yıldırım’dan Bakan Kacır’a Teşekkür

2023 Şehir Buluşmaları programına katılmak üzere Elazığ’a gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’ın Elazığ ziyaretinden memnun ayrıldığını belirten AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, hem parti teşkilatlarına hem de iş dünyasının temsilcilerine Bakan Kacır’a gösterdikleri yoğun ilgiden ötürü teşekkür etti.

Bakan Kacır’ın Elazığ programıyla ilgili açıklama yapan Başkan Yıldırım şu ifadeleri kullandı; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki AK Kadroların şehrimize katkı sunmaya ve destek olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımızı ağırlayan Elazığ’ımız şimdi de Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. Mehmet Fatih Kacır’ı misafir etti. Kıymetli Bakanımız Elazığ ziyaretinde hem teşkilatlarımızla hem de iş dünyamızla buluştu. Kıymetli Bakanımız Elazığ ziyaretinde çok önemli açıklamalar yaptı, müjdeler verdi. 3. Organize Sanayi Bölgesi’nin adımlarının hızla atılacağı müjdesini veren değerli Bakanımız ayrıca Palu-Kovancılar ve Karakoçan ilçelerini kapsayacak olan Karma OSB’nin de yapım aşamasına geçileceğini aktardı. Öte yandan yeni ve modern Küçük Sanayi Sitesi’nin de en kısa sürede hayata geçirileceğini aktaran Bakanımız esnaflarımıza da müjde verdi. Sayın Bakanımız, NACE Kodu ayırt edilmeksizin depremde hasar gören bütün işletmelere Elazığ TSO ve KOSGEB İşbirliğiyle Can Suyu Kredisi verileceğini duyurdu. İş dünyamızın talep ve beklentilerine anında karşılık veren kıymetli Bakanımıza hem teşkilatımıza hem de esnaflarımıza gösterdiği yakın ilgiden ötürü teşekkür ediyor, şehrimize verdiği desteklerden ötürü şükranlarımı sunuyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol