Öne Çıkanlar Mezraya giriş çıkışların 14 gün yasaklandığı öğrenildi Vaizler ve Din Hizmetleri Uzmanları İle Bir Araya Geldi Çiftçi Ailesinin Acı Kaybı Cuma Namazı Kılınacak Camiler Açıklandı Arslan: İş Dünyası ve Toplumun Beklentileri Karşılanamamıştır

Bu haber kez okundu.

Bingöl TSO, Başkan Dumandağ’dan Temsilcilik Talebinde Bulundu

Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali DumandağBingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kadir Çintay ve Meclis Başkanı Doğan Koç’u makamında ağırladı.

ÇİNTAY: TİCARET BORSASI TEMSİLCİLİĞİ TALEBİ İÇİN BURAYA GELDİK

Başkan Dumandağ’dan temsilcilik talebinde bulunduklarını belirten Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çintay, “ Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ başkanımızı ziyarete geldik. Başkanımıza ev sahipliğinden ötürü teşekkür ediyoruz. Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası olarak başkanımızdan ticaret borsası temsilciliği talebi için buraya geldik. Başkanımız sağ olsun kısa süre içerisinde saha çalışmasını yaptıktan sonra bize bildirecektir. İnşallah bizim için hayırlı bir karar çıkacaktır.” dedi.

DUMANDAĞ: “İKİ İLİN MENFAATİ İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ”

Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ da iki şehrin kardeş olduğunu ifade ederek, “Biz Doğan beyi yıllardır tanıyoruz. Bizim çok eski bir dostumuzdur. Kadir başkanımızı da geçen yıldan beri tanıyoruz ama genç ve çalışkan bir başkandır. Bugün bizlere yaptıkları ziyarette birde teklifte bulundular. Bingöl-Muş-Tunceli-Elazığ ticaret ve borsası çalışma alanı içerisinde başkanımız Bingöl’de de bir temsilcilik açmak istiyor. Bizlerde bugünden sonra saha çalışmalarımızı yapmaya başlayacağız. Saha çalışmalarına başkanımızda destek olacak. Bu saha çalışmalarının sonucunda başkanımıza elimizden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışacağız. Bingöl ve Elazığ etle tırnak gibidir. Birbirinden ayrılmıyorlar. Karakoçan ilçemizden bağırsak Bingöl’e ses gidiyor. İnşallah gerekli çalışmaları yapacağız. Bingöl’de üye sayımız az. Ama başkanımız bundan sonra üye sayımızı arttıracak. Gelirimizi arttıracak. İki ilin menfaati için ne gerekiyorsa yapacağız.” diye kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol