banner37
Öne Çıkanlar Başkan Şerifoğulları Görev Başındaki Belediye Temizlik Ekiplerini Ziyaret Etti HATALI BASIM 10 TLYE 45 BİN TL FİYAT BİÇTİ RİSKLİ ALAN İLAN EDİLDİ Okulum Temiz Belgesi Aldı Cumartesi Pazarı
banner38

Bu haber kez okundu.

Ekol Spor Akademisi’nden Rekor Başarı

Malatya İnönü Üniversitesi Spor Bilimleri mezunu olan Serkan Övün, 2009’da kurulan Ekol Spor Akademisinin uzman kadrosu ile ilimizin gençlerini geleceğe hazırladıklarını ifade etti.
Bugüne kadar binlerce POMEM ve PMYO öğrencisini meslek sahibi yapan Ekol Spor Akademisi, bu yıl son 10 yılın rekorunu kırarak Üniversitelerin Spor Bilimleri Bölümlerine en çok öğrenci yerleştirmenin mutluluğunu yaşıyor.


Bu yıl Ekol Spor Akademisinin deneyimli ve uzman kadrosu ile yetenek sınavlarına hazırlanan öğrencilerden 39’u başarılı olarak Fırat Üniversitesine kayıt yapmaya hak kazandı.
Ülkemizin değişik üniversitelerine de 10 öğrenci olmak üzere bu yıl toplamda 49 öğrenciyi üniversiteli yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Ekol Spor Akademisi baş antrenörü Serkan Övün, yüzme ve voleybol branşlarında da sayısız başarılar elde ettiklerini, bu başarılarda emeği ve alın teri olan teknik ekip ile sporculara teşekkür ediyorum dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol