Öne Çıkanlar Vali Yırık ve Rektör Göktaştan Geçmiş Olsun Ziyareti DİLİPAKA DAVA Hasar Tespitte İtiraz Süreci Başladı Dilek Sitesi Çevresinde Yoğun Çalışma Jandarma tarihi yapıya zarar vermek isteyenlere göz açtırmıyor

Bu haber kez okundu.

Hak Sahipliği Başvuruları O Tarihe Kadar Uzatıldı

6 ve 7 kasım tarihlerinde vatandaşlar hak sahipliği başvurularını Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde bulunan AFAD ofisine yapabilecek…

AFAD tarafından 6 Şubat Kahramanmaraş depreminin ardından başlatılan hak sahipliği başvurularına başvuramayanlar için 2 günlük ek süre tanındı.

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, köyünde, mahallesinde konutları, ahırları ve işyerleri, yıkık / ağır / orta derecede hasar gören afetzedelerden 6 Mayıs ve 29 Ağustos tarihleri arasında hak sahipliği için müracaat almıştı.

AFAD; tanınan bu süreç içerisinde “Çeşitli nedenlerle müracaat edemeyen” afetzedelere 2 günlük ek müracaat süresi verdi.

Yeniden başlatılan hak sahipliği müracaatları, e-devlet, Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi ve ilçe kaymakamlığından 6 Kasım ve 7 Kasım tarihlerinde alınmaya başlanılacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol