Öne Çıkanlar Bankalardan Kredi Ödemeleri Karaı Ahıra Giren Kurt 2 Koyunu Telef Etti Tasarım ve İnovasyon Merkezi seri üretime geçti İl Özel İdaresi sokak hayvanlarını unutmadı SALGINDAN SONRA ENFLASYON MAĞDUR ETTİ

Bu haber kez okundu.

KARASALKIM ORTAOKULUNDA TÜBİTAK BİLİM FUARI DÜZENLENDİ

Fuara Palu İlçe Milli Eğitim Müdürü Fahri ALAKAŞ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Erdal DEMİR ve Hakkı GÖK, Kurum Müdürleri ve veliler katıldı. Fuara Türkçe Öğretmeni Ömer KAYA 4 projeyle, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Büşra SERTKAYA 5 projeyle, Fen Bilimleri Öğretmeni Nurdan NARLIKAYA 2 projeyle ve Matematik Öğretmeni Tuncay KESER 2 Projeyle katılım sağladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Fahri ALAKAŞ tüm stantları tek tek gezerek projeleri detaylı bir şekilde incelediğini söyledi ve buna benzer çalışmaların devamının olmasını temenni etti. Projeleri çok beğendiğini dile getiren Milli Eğitim Müdürü çalışmada emeği geçen öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek teşekkürlerini sundu.

Karasalkım Ortaokulu Müdürü Hasan ARSLAN ise: Karasalkım Ortaokulu tarihinde bir ilki gerçekleştirdik. Bir köy okulu olarak kısıtlı imkanlarımız olmasına rağmen böylesine güzel bir çalışmaya imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonraki süreçte de üstüne katarak daha iyi  çalışmalar gerçekleştirmeyi hedefliyoruz, diyen Okul Müdürü; projede emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol