banner32
Öne Çıkanlar yeniufuk elazığyeniufuk Binalarımız Yoruldu Artık Kimse Güvende Değil Akciğer Nodüllerinin Düzenli Kontrollerini Aksatmayın ELAZIĞ ÜLKÜ OCAKLARINDAN ÖDÜLLÜ DENEME SINAVI ! Yaşlı: Sözümüzün Arkasındayız

Bu haber kez okundu.

Saadet Partisi Kovancılar’da 8. Olağan Kongresini Yaptı

Gerçekleştirilen kongrede yapılan başkanlık seçiminde Saadet Partisi Kovancılar İlçe Başkanlığına yeniden Abdulhalim Kaçmaz seçildi.

İlçe Başkanı Abdulhalim Kaçmaz; “Saadet Partisi olarak memleketimizin tüm insanlarına, dil din ve ırkını ayırt etmeden kucak açıyoruz, açmaya da devam edeceğiz” dedi.

İl Başkanı Abdullah Akın; “İşsizlik, tarım ve hayvancılık sorunları, göç, eğitim, sağlık bunlar bizim müşterek problemlerimizdir.

Bu müşterek problemler Türk’ü de ilgilendirir, Kürdü de Zaza’sı da ilgilendirir. Müslümanı da, Müslüman olmayanı da ilgilendirir.

Öyleyse bu asgari müştereklerimizi çözmek için bir 6 siyasi partinin bir araya gelmesinde ne sakınca var?

Maalesef ilimizin ve ülkemizin sorunlarını bilmeyenler konuşacak bir şey bulamayınca bunlara sarılıyor. İşleri güçleri slogan atmak.

Ya bu Elazığ’da 60 bin işsiz var bunu başkası değil AKP yaptı önce sen bunu çöz.

Kovancılar Palu ovasında 80 bin dönüm sulanamıyor önce bunu çöz.

Slogan atıp durarak bu işler olmaz. Siz Elazığ’ı tarım ve hayvancılıkta 6. Sıradan 41. Sıraya düşürdünüz nasıl bu milletin huzuruna çıkıyorsunuz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol