Öne Çıkanlar türkiyede deprem GÜLLÜ ESKİ ÖĞRENCİLERİNİ TRANSFER ETTİ Valilikten Vatandaşlara Destek Çağrısı SARAYATİK MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ Müteahhitlerden Yönetmeliğe Tepki

Bu haber kez okundu.

Selçuk Bayraktar, Elazığ Belediyesi Psikososyal Destek Çadırını Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu’ndan yapılan faaliyetlere ilişkin bilgi alan Selçuk Bayraktar, çadırlarda destek alan vatandaşlarla da tek tek sohbet edip istek ve taleplerini dinledi.

BAYRAKTAR: “ELAZIĞ BELEDİYESİ OLARAK HARİKA BİR PSİKOSOSYAL DESTEK ÇADIRI KURMUŞSUNUZ”

Kurulan psikososyal destek çadırının depremzede vatandaşlara büyük destek sağlayacağını belirten Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, “Elazığ Belediyesi olarak depremden etkilenen ailelerimizin ve çocuklarımızın psikolojik destek alabileceği harika bir psikososyal destek çadırı kurmuşsunuz.

Vatandaşlarımızın bu süreçte gıda, barınma ve ısınma gibi psikolojik desteğe de çok ihtiyacı var.

Biz de Baykar Yönetim Kurulu olarak 400 kişilik bir ekip ile depremzede vatandaşlarımızın yanındayız.

Depremin yaralarını birlik ve beraberlikle saracağız.

Bizim yapabileceğimiz bir şey olursa her zaman buradayız.

Allah sizlerden razı olsun.” dedi.

Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu ise, “Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’nın talimatları ile depremin ilk dakikalarından beri deprem bölgesinde ve Elazığ’da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Depremin ilk gününden beri kardeş şehir Malatya’daydık. Malatya’da 5 noktada kurduğumuz stantlarda depremzede vatandaşlarımıza yemek dağıtımı yaptık. Ekiplerimiz Malatya’daki depremzede kardeşlerimize yardımlarını sürdürmeye devam ediyor. Bizlerde Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan Aile Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde görevli uzman personellerimizle dün akşam Kahramanmaraş’a geldik. Personellerimizle buradaki depremzede ailelerimize ve çocuklarımıza psikolojik destek hizmeti sunacağız. Allah sizlerden, devletimizden, Cumhurbaşkanımızdan razı olsun. Bu günleri hep birlikte atlatacağız inşallah.” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol