banner37
Öne Çıkanlar Başkan Şerifoğulları Görev Başındaki Belediye Temizlik Ekiplerini Ziyaret Etti HATALI BASIM 10 TLYE 45 BİN TL FİYAT BİÇTİ RİSKLİ ALAN İLAN EDİLDİ Okulum Temiz Belgesi Aldı Cumartesi Pazarı
banner38

Bu haber kez okundu.

Yaparsa BAŞARAN Yaşlı Yapar

İlçede yapılması planlanan 107 daire 4 dükkandan oluşan TOKİ projesi Belediye Başkanı Başaran Yaşlı’nın arsa tahsisiyle birlikte hız kazandı.

Makam değil, hizmet ve gönül belediyeciliği yapan Başkan Yaşlı, ilçe halkına müjdesini verdiği proje ilişkin şunları kaydetti:


“107 DAİRELİK DEPREM KONUTLARIMIZ HAYIRLI OLSUN”

“Belediyemize ait arazinin TOKİ’ye tahsisiyle beraber hız kazandırdığımız Deprem Konutlarının ihalesi gerçekleşmiştir. Toplamda 107 daire ve 4 dükkandan oluşan projemiz; Alacakayalı deprem mağduru olan vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Rabbim bu tarz felaketlerden uzak eylesin. Toki Sosyal Konut Projemizle karşınızda ve hizmetinizde olma dileğiyle. Yaparsa Ak Parti yapar” dedi.

“İLÇENİN BABASI GİBİ SAHİP ÇIKIYOR”

Mutluluklarını dile getiren ilçe halkı; “ Allah başkanımızdan razı olsun. Şimdiye kadar ilçemizden hiç bir hizmeti eksik etmedi. Genç yaşına rağmen ilçeye baba gibi sahip çıkıyor. Biz bu hizmetleri belediyeciliğin ne olduğunu başkanımızla gördük. Yaparsa Başaran Yaşlı yapar” ifadelerini kullandılar.

Yaparsa BAŞARAN Yaşlı Yapar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol