Öne Çıkanlar TESLİM OLANLARIN SAYISI 200 OLDU Ali Rıza Septioğlu Bulvarı Trafiğe Açıldı Ahıra Giren Kurt 2 Koyunu Telef Etti UTANÇ VESİKASI! Lösemi Hastası Genç Kız Yardım Bekliyor

Bu haber kez okundu.

YETKİ YİNE EĞİTİM-BİR-SEN'DE

Toplantıya sendikaların başkanları, temsilcileri ve yöneticileri katıldı. İmza altına alınan mutabakat metnine göre yetkili sendika yine Eğitim-Bir-Sen oldu. Yıllardır yetkiyi kimseye kaptırmayın Eğitim-Bir-Sen, eğitim çalışanlarından sendika üyesi olanların %55 e yakınının desteğini kazanarak yetkiyi kimseye bırakmadı.

4202 üyesiyle en yakın rakibine 1421 kişi fark atarak yetkiyi perçinleyen Eğitim-Bir-Sen Elazığ Şubesi sendikacılığın yanında bir sivil toplum hareketi gibi de çalışarak tüm Elazığ kamuoyunun takdirini kazanmıştır.

Sosyal, kültürel, sportif, milli ve manevi birçok alanda söz söyleyen ve faaliyet yürüten Eğitim-Bir-Sen bu yıl da yetkili sendika olmayı başardı.

Açık ara birinci sendika olan Eğitim-Bir-Sen Elazığ Şube Başkanı İbrahim Bahşi "Yetkili sendika belirleme toplantısı sonrası oluşan sonucun hayırlı olması diler, bizlere güvenerek bir kez daha Eğitim-Bir-Sen'e yetki veren başta üyelerimiz olmak üzere teşkilatımızın her kademesinde görev yapan dava arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Önümüzdeki dönemlerde daha da güçlenerek hem yetkimizi hem de etkimizi daha fazla hissettirmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol