Öne Çıkanlar yenıufuk yeniufuk gazetesi türkiyede deprem elazığhaber Elazığ cumhurbaşkanı

Bu haber kez okundu.

“28 Mayıs Siyasi Tercihin Değil Vicdani Muhasebe Günüdür!”

HABER: DİLARA MENGÜNOĞUL

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım; 28 Mayıs’ın siyasi tercihin değil vicdani muhasebenin günü olduğunu belirterek; “İlk turda liderimizin rakibi ile arasında ki büyük farkı inşallah 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçiminde hem Elazığ’da hem de Türkiye genelinde farkı yükselteceğiz.”dedi.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım 28 Nisan Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

*28 MAYIS’TA ÜZERİNE KOYARAK HEDEFİ YÜKSELTECEĞİZ

İlk günkü heyecan ve tevazu ile çalışmalarına ara vermeden ve durmaksızın istikrarlı bir şekilde çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım; “Bu konuda rehavete kapılmadan özverili ile çalışan tüm teşkilat birimlerimize müteşekkirim. İlk öncelikle 28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. 28 Mayıs siyasi tercihin değil vicdani muhasebenin günüdür. Bizler ilk günkü heyecan ve tevazu ile çalışmalarımıza ara vermeden ilçe, köy, mahalle ve esnaflarımıza durmaksızın istikrarlı bir şekilde devam ediyoruz. Bu konuda rehavete kapılmadan özverili ile çalışan tüm teşkilat birimlerimize müteşekkirim. Cumhurbaşkanlığı seçiminde oldukça iyi bir oy aldık fakat üzerine daha koyarak hedefimizi yükselterek Türkiye’de 13. sıradan ilk 10’a girmeyi ve daha da ilerlemeyi arzu ediyoruz. İlk turda liderimizin rakibi ile arasında ki büyük farkı inşallah 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçiminde hem Elazığ’da hemde Türkiye genelinde farkı yükselteceğiz.”diye konuştu.

DERDİMİZ DE MESELEMİZ DE TÜRKİYE’DİR

“Ülkemizin istikrarı, güçlü millet güçlü devlet felsefesi ve milli savunma alanındaki çalışmaları için sorumluluğumuzu biliyor bu bilinçle emek veriyoruz.” diyen Başkan Yıldırım; “Türkiye Yüzyılı için bu seçimin önemli olduğunu ve değerli vatandaşlarımızın katılımları sandığa olumlu yansıyacağından şüphemiz yoktur. Bu vesile ile Türkiyemiz için önemli olan bu seçimde tüm vatandaşlarımızı sabah erkenden oy kullanmaya ve sandıklara sahip çıkmaya davet ediyorum. Bizler bu süreçte yılmadan, yorulmadan çalıştık ve çalışmalara da inşallah devam edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun. Derdimiz de meselemiz de Türkiye’dir. Milletimiz inşallah 28 Mayıs Pazar günü milli iradesini kullanarak Cumhurbaşkanımızı 13. Cumhurbaşkanı olarak ilan edecektir.” Dedi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol